2014-09-19 00:00 Justyna Gdowska

Zatańcz w Kolejorz Girls

 

W tym roku grupa taneczno-akrobatyczna Kolejorz Girls obchodzi 10-lecie działalności. Od 2004 roku dziewczyny umilają przerwy meczów rozgrywanych przez poznańskiego Lecha na INEA stadionie. W jubileuszowym roku pracy STUDIO KG ogłasza nabór, dając wszystkim chętnym dziewczynom szansę wystąpienia przed wielotysięczną publicznością. Kolejorz Girls to najlepszy sposób na połączenie pasji do tańca i kibicowania Lechowi Poznań.

 

W tym roku grupa taneczno-akrobatyczna Kolejorz Girls obchodzi 10-lecie działalności. W jubileuszowym roku pracy STUDIO KG ogłasza nabór, dając wszystkim chętnym dziewczynom szansę wystąpienia przed wielotysięczną publicznością Lecha Poznań.

Dziewczyny tańczące w Kolejorz Girls od 2004 roku umilają przerwy meczów rozgrywanych przez poznańskiego Lecha na INEA stadionie. Kolejorz Girls to najlepszy sposób na połączenie pasji do tańca i kibicowania Dumie Wielkopolski.

Grupy Kolejorz Girls podzielone są według kategorii wiekowych:

- Kolejorz Kids dla dziewczynek od 5. do 10. roku życia

- Kolejorz Juniors dla młodzieży w wieku od 11 do 15 lat

- Kolejorz Girls dla dziewczyn powyżej 16 lat (w tej kategorii powstaną zarówno grupy początkujące, jak i nowa grupa średnio zaawansowana przeznaczona dla osób mających już doświadczenie taneczne).

Poza występami w czasie przerw meczowych, zespół Kolejorz Girls bierze udział w wielu projektach tanecznych, również zagranicznych. Występuje w teledyskach, programach TV, uczestniczy w koncertach, akcjach reklamowych i charytatywnych. Dziewczęta są również zwyciężczyniami jednego z odcinków popularnego telewizyjnego show tanecznego "Got To Dance".

Zajęcia odbywają się na Ratajach, Piątkowie oraz w centrum Poznania. Zgłoszenia (zawierające imię, nazwisko, wiek oraz krótki opis) należy wysyłać na adres mailowy m.maj@studiokg.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie www.studiokg.pl, fanpage'u zespołu lub u Marty Maj pod numerem telefonu 607 513 261.

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij