2014-09-14 00:00 Justyna Gdowska

Trwają zapisy do Lech Poznań Football Academy

Z początkiem roku szkolnego w całej Wielkopolsce ruszył nowy projekt piłkarski. Lech Poznań Football Academy prowadzi treningi w aż 20 lokalizacjach, a do jej struktur może dołączyć każdy między 4. a 12. rokiem życia.

Z początkiem roku szkolnego w całej Wielkopolsce ruszył nowy projekt piłkarski. Po pierwszych treningach w Lech Poznań Football Academy jest już kilkuset młodych zawodników. Cały czas trwają zapisy do kolejnych grup, do których może dołączyć każdy chętny między 4. a 12. rokiem życia. Zajęcia prowadzone są w aż 20 lokalizacjach na terenie całego województwa, a najlepsi młodzi piłkarze będą mieli szanse trenować w młodzieżowych drużynach Kolejorza.

Nowa jakość

Lech Poznań Football Academy to pierwsza tego typu inicjatywa w kraju zakładająca jednolite i komercyjne szkolenie dzieci w tak młodym wieku. Celem jest stworzenie ośrodków treningowych, które dzięki wspólnemu systemowi szkolenia i zarządzania dają gwarancję jakości i profesjonalizmu. LPFA jest szkółką dostępną dla wszystkich dzieci w wieku od 4 do 12 lat. O przyjęciu do grupy decyduje tylko liczba wolnych miejsc.

- Cieszymy się, że mali piłkarze Lech Poznań Football Academy będą mieć możliwość dołączenia do grup wiodących Lecha Poznań - mówi Radosław Soperczak, prezes Football Academy. - Nasza szkółka ma stanowić pewien etap preselekcji. Głównym zadaniem LPFA jest dostarczanie Kolejorzowi zawodników, którzy od najmłodszych lat, mając nawet 3,5 roku, będą przygotowywani do procesu naborowego do grup wiodących klubu oraz szkoleni według nowoczesnych metod treningowych.

Pierwsze szlify z LPFA

Podstawową misją LPFA jest budowanie bezpiecznego środowiska piłkarskiego w atmosferze zabawy i przyjaźni, a trzon kadry szkoleniowej stanowić będą trenerzy Lecha Poznań, by na bieżąco móc prowadzić nabór do grup wiodących poznańskiej drużyny. Celem Lech Poznań Football Academy jest wysoki komfort treningu, zadowolenie dziecka z zajęć oraz doskonały kontakt z rodzicami swoich podopiecznych. Bardzo ważne jest również nauczenie młodego adepta futbolu wszystkich elementów techniki piłkarskiej, anatomii gry oraz zasad obowiązujących na boisku, ze szczególnym uwzględnieniem zasad Fair Play.

Gdzie trenujemy?

LPFA posiada 11 lokalizacji na terenie Poznania oraz 9 w innych miastach Wielkopolski. Gdzie znajdziesz treningi najbliżej Ciebie? Szkółka prowadzi zajęcia w Buku, Kaliszu, Koninie, Kostrzynie Wielkopolskim, Luboniu, Międzychodzie, Murowanej Goślinie, Obornikach, a także w Poznaniu na Dębcu, Junikowie, Piątkowie, Podolanach, Ratajach, Strzeszynie, Śródce, Winiarach oraz w centrum. Dokładnie lokalizacje znajdziesz tutaj.

Więcej informacji o szkoleniu, terminach treningów oraz kosztach można uzyskać pod numerem telefonu 732 922 922 oraz na lpfa.pl.

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij