2014-06-02 00:00 Justyna Gdowska

Tłumy świętowały Dzień Dziecka przy INEA Stadionie

Ponad 10 tysięcy osób bawiło się wczoraj przy INEA Stadionie podczas Dnia Dziecka bez barier. Młodsi i starsi korzystali z całej armii darmowych rozrywek, a Bułgarską opanowały same uśmiechnięte twarze.

Ponad 10 tysięcy osób bawiło się wczoraj przy INEA Stadionie podczas Dnia Dziecka bez barier. Młodsi i starsi korzystali z całej armii darmowych rozrywek, a Bułgarską opanowały same uśmiechnięte twarze.

Impreza roku

To był zdecydowanie najbardziej oblegany Dzień Dziecka przy INEA Stadionie. Kilkadziesiąt atrakcji zgromadziło przy Bułgarskiej tysiące gzubów z całej Wielkopolski. Po raz pierwszy zabawy czekały też na niepełnosprawnych. We współpracy z poznańskim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Chorób Mięśniowo-Nerwowych przygotowane zostały specjalne gry dla dzieci z ograniczeniami ruchowymi.

Dmuchańce i niebiesko-białe barwy

W niedzielę przy INEA Stadionie tłumy skupiały wszystkie atrakcje. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zarówno dmuchane zamki, jak i wszystko co związane z niebiesko-białymi barwami. Dziewczynki były szczególnie zaciekawione nauką układów grupy tanecznej Kolejorz Girls, a chłopcy grą w piłkę z Akademią Dziecięcą Lecha Poznań.

Wszyscy mali kibice na krok nie odstępowali też czterech piłkarzy poznańskiej lokomotywy. Manuel Arboleda, Barry Douglas, Szymon Zgarda i Marcin Matysiak nie tylko rozdawali autografy, ale prowadzili też konkursy z wiedzy o Lechu Poznań. Oczywiście nie zabrakło też czasu na pamiątkowe zdjęcia.

Parada atrakcji

Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się drogowe miasteczko przygotowane przez Komendę Miejską Policji, czy zwiedzanie INEA Stadionu. Zakamarki Bułgarskiej podczas festynu poznało blisko tysiąc osób. Dzieciaki miały też malowane twarze, grały w tenisa i rywalizowały w elektronicznych rozgrywkach podczas Poznań Computer Sport Games. Na zmęczonych nadmiarem atrakcji czekała Fabryka Przyjemności. Tam można było się zrelaksować korzystając z masaży, czy zgarnąć zaproszenia na treningi w Fabryce Formy.

Niezapomniany 1 czerwca

Wszystkim, którzy świętowali Dzień Dziecka przy INEA Stadionie prezent zrobiła również pogoda. Letnia aura i masa atrakcji wprawiły dzieci i dorosłych w świetne humory i zagwarantowały niezapomniany 1 czerwca.

Następne mecze

Czwartek 01.10 godz.19:00
Royal Charleroi SC
vs |
Lech Poznań
Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij