2020-06-30 12:03 Lech Poznań

Sprzedaż biletów na #LPOLEG. Promocja -20%!

We wtorek, 30 czerwca ruszyła otwarta sprzedaż biletów na spotkanie Lecha Poznań z Legią Warszawa. Przy zakupie powyżej trzech biletów cena każdego z nich zmniejszy się o 20%!

Zakup biletów jest możliwy tylko po zalogowaniu na stronę biletową >>> Obowiązuje limit nabycia sześciu biletów z jednego konta. Co ważne, wybór miejsca zależy od kibica kupującego wejściówkę. Liczymy na rozsądne wybory tak, by inni sympatycy Kolejorza mogli również kupić bilet.

- Mając już za sobą jeden mecz rozegrany przy Bułgarskiej i wiedząc, że pojemość stadionu - w obecnej sytuacji - wynosi ponad 10 tysięcy osób, jednak przy wyłączonej ze sprzedaży trybunie I im. T. Anioły, prosimy wszystkich kibiców o to, by odpowiedzialnie wybierać miejsca. Jeszcze raz chcemy wyjaśnić, że rodziny, domownicy oraz współpracownicy, którzy wspólnie się gospodarują, mogą usiąść na trybunach obok siebie i wybrać miejsca w jednej transakcji bez odstępu 3 krzesełek pomiędzy poszczególnymi osobami - mówi Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów.

- Na mecz Lecha Poznań z Pogonią Szczecin, przy liczbie transakcji jednobiletowych, maksymalna frekwencja mogła wynieść 7 500 osób, dlatego aby uprawdopodobnić jak najwyższą frekwencję na najbliższe spotkanie wprowadzamy korektę zasad dystrybucji, apelujemy o odpowiedzialność z wyborem miejsc i dodatkowo zachęcamy specjalną promocją! - dodaje

O jakiej promocji mowa? Przy zakupie powyżej trzech biletów w jednej transakcji, cena każdego z nich zmniejszy się o 20%! Zachęcamy więc do wspólnego kibicowania z trybun przy ulicy Bułgarskiej!

Przypominamy, że wejściówki będą dostępne WYŁĄCZNIE w formie wydruku samodzielnego lub biletu mobilnego. W związku ze zmienioną organizacją wejścia na mecze, dostosowaną do obowiązujących aktów prawnych, plastikowe karty kibica nie będą obowiązywać! Kupione bilety będą gotowe do pobrania najpóźniej 2 dni przed meczem.

Następne mecze

Czwartek 01.10 godz.19:00
Royal Charleroi SC
vs |
Lech Poznań
Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij