2014-10-03 00:00 Łukasz Borowicz

Sala Legend już czeka na kibiców

Od niedzielnego meczu dla kibiców dostępna będzie zupełnie nowa prestiżowa przestrzeń na INEA Stadionie. Dawna Strefa Silver zmieniła się w Salę Legend, pełną klubowych historii i opowieści, w której w czasie meczu spotkasz największe gwiazdy Kolejorza.

Od niedzielnego meczu dla kibiców dostępna będzie zupełnie nowa prestiżowa przestrzeń na INEA Stadionie. Dawna Strefa Silver zmieniła się w Salę Legend, pełną klubowych historii i opowieści, w której w czasie meczu spotkasz największe gwiazdy Kolejorza.

Dziesięciolecia historii

Nowa Sala Legend udekorowana jest specjalnie przygotowanymi fototapetami, na których przedstawiono najważniejsze, najciekawsze, najpiękniejsze momenty historii Lecha Poznań. Podzielona tematycznie na kolejne dziesięciolecia przypomina o czasach przedwojennych, Tercetu ABC, okresach tułaczki po niższych ligach, jak i tych największych sukcesów Kolejorza w latach 80-tych i 90-tych.

Blask dawnych gwiazd

W tej prestiżowej historycznej przestrzeni spotkasz wiele byłych gwiazd Kolejorza. Swoje stałe miejsca mają członkowie złotej 90-tki, tacy jak Jarosław Araszkiewicz, Mirosław Okoński, czy Damian Łukasik. Regularnie organizowane będą spotkania z legendami Lecha Poznań, podczas których nie tylko powspominasz z nimi "stare dobre czasy".

Otwarcie z pompą

Otwarcie Sali Legend nastąpi w niedzielę podczas meczu Lech Poznań – GKS Bełchatów. Uroczyste przecięcie wstęgi będzie też okazją do wspomnienia 30. rocznicy meczu, który obrósł już wieloma legendami… czyli starcia z FC Liverpool, przegranego przy Bułgarskiej 0:1. Spotkanie z członkami ówczesnej drużyny, przepyszne menu i muzyka na żywo gwarantują niezapomniane wrażenia.

Do odwiedzin zachęca też specjalna oferta przygotowana tylko na dzień otwarcia Sali Legend. Bilety z 50% zniżką można kupić już na kartakibica.lechpoznan.pl lub poprzez kontakt z Działem Sprzedaży pod adresem biznes@lechpoznan.pl lub pod numerem telefonu: 61 886 3050.

Następne mecze

Wtorek 02.03 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa
Niedziela 07.03 godz.15:00
Pogoń Szczecin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij