2014-02-03 00:00 Justyna Gdowska

Rusza Ekstraklasa. Masz już karnet?

Do pierwszego meczu przy Bułgarskiej coraz mniej czasu, więc to już również ostatni moment na kupno karnetów Wiosna14. Nie czekaj i już teraz wybierz swoje miejsce na INEA Stadionie na najbliższe 5 meczów walki o jak najwyższe miejsce w tabeli. Piłkarze są już prawie gotowi do wybiegnięcia na boiska T-Mobile Ekstraklasy, przygotuj się i Ty.

Sprzedaż karnetów kończy się wraz ze startem ligi, czyli 16 lutego. Decydując się na karnet, korzystasz z wielu funkcjonalności i zaoszczędzasz aż 36% w porównaniu do kupowania pojedynczych biletów. Za 10 zł możesz poczuć się jak gospodarz przy Bułgarskiej i zaprosić na mecz przyjaciela. Jeżeli osobiście nie będziesz mógł się pojawić na INEA Stadionie, dwukrotnie możesz przekazać swój karnet znajomemu. Jeżeli od dłuższego czasu zajmujesz na stadionie jedno miejsce, a chciałbyś obejrzeć mecz z innej perspektywy, teraz możesz się przesiąść. Więcej argumentów na to, że wiosna z karnetem będzie dobra znajdziesz tutaj. Ale to nie koniec bonusów. W trakcie rundy będziemy informować o promocjach przeznaczonych tylko dla posiadaczy karnetów.

Karnety można kupić przez Internet, w kasach INEA Stadionu, oraz w pozostałych punktach sprzedaży, których pełna lista znajduje się tu: http://bilety.lechpoznan.pl/sklepy/.

Następne mecze

Sobota 06.06 godz.17:30
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań
Wtorek 09.06 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij