2016-05-18 13:52 Lilianna Szymczak

Poznaj INEA Stadion po zmroku

Już w sobotę, 21 maja będziesz miał okazję poznać INEA Stadion w bardzo nietypowej atmosferze. Tym razem czeka Cię zwiedzanie obiektu przy ulicy Bułgarskiej po zmroku. Wszystko w ramach kolejnej odsłony "Nocy Muzeów".

Już w sobotę, 21 maja będziesz miał okazję poznać INEA Stadion w bardzo nietypowej atmosferze. Tym razem czeka Cię zwiedzanie obiektu przy ulicy Bułgarskiej po zmroku. Wszystko w ramach kolejnej odsłony "Nocy Muzeów".

WIECZORNE ZWIEDZANIE W BLASKU JUPITERÓW

Znasz INEA Stadion tylko z perspektywy trybun i jesteś ciekawy jak wygląda obiekt Poznańskiej Lokomotywy od środka? W sobotę, 21 maja możesz udać się w ekscytującą podróż korytarzami sportowej areny i poznać nieznane dotąd zakamarki obiektu przy Bułgarskiej. Tylko w ramach akcji "Noc Muzeów" masz wyjątkową okazję za darmo zwiedzić strefy przeznaczone wyłącznie dla piłkarzy. Zobacz jak wygląda szatnia gości, sala konferencyjna oraz Korytarz Sław. Poczuj klimat organizowanych meczów i wyjdź, tak jak lechici, tunelem na murawę w blasku jupiterów!

WYCIECZKA BEZ REZERWACJI

Przyjdź w najbliższą sobotę na Bułgarską. Czekamy na Ciebie przed głównym wejściem INEA Stadionu od godziny 20:00 do 22:00! Co kwadrans będą startować specjalne wycieczki. Pamiętaj, że zwiedzanie jest darmowe i nie wymaga wcześniejszej rezerwacji. Trasa wycieczki obejmuje: holl główny, salę konferencyjną, Korytarz Sław, szatnię gości, tunel prowadzący na murawę oraz poziom boiska wraz z ławkami rezerwowych.

Nie przegap okazji i poznaj tajemnice poznańskiej twierdzy!

Więcej informacji o wydarzeniu przeczytasz tutaj >>>

Następne mecze

Niedziela 23.02 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Piątek 28.02 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij