2014-10-24 00:00 Bartosz Aleksandrowicz

Ligawa wraca na Bułgarską

Już 15 listopada będzie można ponownie poślizgać się na Ligawie przy Bułgarskiej. W tym sezonie na miłośników jazdy po lodzie czeka jeszcze więcej atrakcji i niespodzianek!

Już 15 listopada będzie można ponownie poślizgać się na Ligawie przy Bułgarskiej. W tym sezonie na miłośników jazdy po lodzie czeka jeszcze więcej atrakcji i niespodzianek!

Po raz trzeci

Nadchodząca zima będzie trzecią, w trakcie której chłodne dni będzie można spędzić z łyżwami na nogach tuż obok INEA Stadionu. Ligawa została z radością przyjęta przez okolicznych mieszkańców i cieszy się dużym zainteresowaniem wszystkich poznaniaków, co potwierdzają liczby. W zeszłym sezonie na lód wchodziliście blisko 40 tysięcy razy!

Wsteczne odliczanie

Prace nad ponownym otwarciem Ligawy już ruszyły. Na początku listopada rozpocznie się wylewanie wody i formowanie lodu, by już 15 listopada można było cieszyć się równą i zmrożoną taflą. W ruch poszła maszyna do ostrzenia płóz, co daje gwarancję, że na otwarcie na chętnych w wypożyczalni czekać będą setki świetnie przygotowanych par łyżew.

Nauka jazdy, hokej, ice-party!

Podobnie jak w zeszłym roku, nie zabraknie licznych atrakcji przygotowanych z myślą zarówno o małych jak i dużych łyżwiarzach. Ponownie zaplanowano bezpłatne lekcje nauki jazdy dla całych rodzin, w wybrane weekendy będzie można sprawdzić swoje umiejętności hokejowe, a karnawał upłynie pod znakiem tzw. ice party, czyli tanecznych zabaw w rytm największych przebojów. To jednak oczywiście nie koniec atrakcji. Na Ligawie znów pojawią się między innymi piłkarze Kolejorza. Kogo jeszcze będzie można spotkać na tafli? Sprawdzajcie już od 15 listopada!

Następne mecze

Piątek 26.02 godz.20:30
Warta Poznań
vs |
Lech Poznań
Wtorek 02.03 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij