2014-09-18 00:00 Bartosz Aleksandrowicz

Lechici w Międzychodzie

Towarzyski mecz Lecha z Wartą Międzychód był pierwszą w tym sezonie okazją do spotkania drużyny z kibicami w ramach akcji Lech na Landach.

Towarzyski mecz Lecha z Wartą Międzychód był pierwszą w tym sezonie okazją do spotkania drużyny z kibicami w ramach akcji Lech na Landach.

Trybuna stadionu przy ulicy Langowicza w środowe popołudnie przeżyła oblężenie. Już na wiele minut przed meczem wszystkie miejsca były zajęte, a kibice, którzy przybyli nieco później, musieli szukać wolnej przestrzeni dla siebie. Choć większość przyszła zobaczyć w akcji lechitów, nie zabrakło kilkunastoosobowej grupy miejscowych, którzy przez całe spotkanie przy akompaniamencie bębna wspierali Wartę.

Początkiem bliższego spotkania z fanami był ostatni gwizdek spotkania. Po kilku ćwiczeniach rozciągających, zawodnicy udali się pod trybunę, gdzie rozdawali miejscowym kibicom swoje fankarty oraz pozowali do zdjęć. Chętnych do zdobycia autografów było tak wielu, że lechici rozdawali je jeszcze nawet tuż przed odjazdem przy autokarze.

Międzychód był pierwszym przystankiem na trasie Lecha na Landach w tym sezonie. Już niedługo niebiesko-biali odwiedzą swoich fanów w kolejnej miejscowości. Gdzie zawitają tym razem? Szczegóły niebawem!

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij