2020-11-06 11:30 Lech Poznań , fot. Adam Ciereszko

Lechici spalają kalorie razem z Kolejorzem

Do 11 listopada coraz bliżej. Chociaż w tym roku Święto Niepodległości i imieniny ul. Święty Marcin obchodzone będą inaczej niż dotychczas, to Lech Poznań niezmiennie chce poczęstować swoich kibiców pysznymi tradycyjnymi rogalami. Ale jest oczywiście jeden warunek: lechici najpierw muszą spalić kalorie, które później uzupełnią tradycyjnym, wielkopolskim wypiekiem. 

Rogale świętomarcińskie to duma Wielkopolski, dlatego jest się czym chwalić w całym kraju, a nawet i w Europie. Niedawno nasz tradycyjny wypiek mogli spróbować zawodnicy, trenerzy oraz pracownicy Rangers FC, którzy już po pierwszym kęsie zostali "kupieni" tą słodkością. Oczywiście przy okazji 11 listopada nie zapominamy o naszych wiernych kibicach i jak co roku, chcemy was poczęstować tym przysmakiem. Zanim jednak przyjdzie czas na przyjęcie około 500 kalorii, najpierw trochę wspólnie się poruszajmy.

Trener przygotowania motorycznego Kolejorza, Karol Kikut w środę, 11 listopada o godzinie 11:11 zaprasza na 30-40 minutowe zajęcia do…. Twojego domu! Ćwiczenia ogólnorozwojowe odbędą się przez platformę ZOOM. Gwarantujemy, że będzie ostry wycisk.

- W tym roku - ze względu na trwającą pandemię - trening będzie wyglądał zupełnie inaczej niż w poprzednich latach, ponieważ odbędzie się w domach naszych kibiców. Trzeba przyznać, że przed uczestnikami naprawdę ciężkie zadanie, bo zajęcia będą intensywne i będzie trzeba je wykonać w swoich czterech ścianach. A jest to niezwykle ważne, by pamiętać o zdrowym ruchu, bo dzięki temu możemy bez wyrzutów sumienia delektować się później naszymi rogalami świętomarcińskimi - mówi Szymon Goc z działu marketingu wizerunkowego Lecha Poznań.

Udział w treningu może wziąć każdy zainteresowany kibic Kolejorza, który jest zarejestrowany w programie LECHICI >>> Jak to zrobić? Należy wykupić darmową nagrodę, jaką jest trening "500na500 kcal". Po wspólnych zajęciach dostaniecie od nas kod, który umożliwi odbiór świętomarcińskich rogali. Słodki poznański wypiek będzie można otrzymać w Cukierni Koperski* (os. Przyjaźni 132 C), która od wielu lat – razem z Lechem – obdarowuje was tym przysmakiem w środę 11 listopada do godziny 18:00.

-----

* - Partnerem akcji po raz kolejny jest Cukiernia Koperski, a jedną z jej specjalności jest właśnie produkcja rogali świętomarcińskich. Jej szefem jest mistrz Piotr Koperski, od 2003 roku członek Kapituły Poznańskiego Tradycyjnego Rogala Świętomarcińskiego przyznającej certyfikaty potwierdzające zgodność wypieku rogali z określonymi normami, recepturami dla poszczególnych poznańskich cukierni, przygotowujących te tradycyjne wyroby do sprzedaży na dzień 11 listopada, św. Marcina.

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij