2014-09-15 00:00 Lech Poznań

Lech bez barier: Lech-Zawisza oraz Lech-Wisła (PP)

Informujemy, że możliwe jest już doładowanie swojego konta biletowego o darmowe zaproszenia na mecze Lech – Zawisza oraz Lech-Wisła (Puchar Polski) w ramach programu „Lech bez barier”.

Informujemy, że możliwe jest już doładowanie swojego konta biletowego o darmowe zaproszenia na mecze Lech – Zawisza oraz Lech-Wisła (Puchar Polski) w ramach programu „Lech bez barier”.


Zapisy na mecz ligowy z Zawiszą potrwają do piątku (19 września) do godziny 20:00, natomiast na mecz Pucharu Polski z Wisłą Kraków do wtorku (23 września), do godziny 12:00.

Doładowanie konta dotyczy osób, które złożyły już wymagane dokumenty i otrzymały od administratora systemu swój login i hasło do portalu biletowego. Osoby, które jeszcze nie otrzymały loginu i hasła proszone są o złożenie stosownych dokumentów (szczegóły poniżej).

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie programem, Zarząd Klubu podjął decyzję, że z darmowych biletów będą mogły skorzystać wyłącznie osoby z I grupą inwalidzką (znacznym stopniem niepełnosprawności) oraz posiadające Kartę Kibica.

Aby ubiegać się o darmową wejściówkę dla siebie oraz opiekuna należy przesłać na adres e-mail: bezbarier@lechpoznan.pl następujące dokumenty:

• Orzeczenie o niepełnosprawności wydane przez orzecznika ZUS bądź Miejski lub Wojewódzki Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności.
• Podanie, które zawierać będzie następujące informacje:
- imię i nazwisko oraz numer PESEL osoby niepełnosprawnej
- informację czy osoba niepełnosprawna porusza się na wózku
- adres korespondencyjny
- numer telefonu
- adres e-mail.

Po spełnieniu powyższych kryteriów otrzymają Państwo login i hasło do sytemu, w którym będzie możliwość samodzielnego wyboru miejsca w strefach dla osób niepełnosprawnych na Trybunach Anioły i Czapczyka.

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij