2016-05-17 13:14 Lech Poznań

Kamil Jóźwiak i Kolejorz zapraszają mamy na Bułgarską

Już w przyszłym tygodniu wszystkie mamy obchodzić będą swoje święto, Dzień Matki. Z tej okazji Lech Poznań zorganizował bezpłatną wycieczkę po IENA Stadionie dla mam i ich pociech, szczególnie tych, które nie miały dotąd okazji być na Bułgarskiej.

Już w przyszłym tygodniu wszystkie mamy obchodzić będą swoje święto, Dzień Matki. Z tej okazji Lech Poznań zorganizował bezpłatną wycieczkę po Inea Stadionie dla mam i ich pociech, szczególnie tych, które nie miały dotąd okazji być na Bułgarskiej. Rejestracja uczestniczek potrwa do 20 maja – liczba miejsc jest ograniczona!

To właśnie mama przyprowadziła mnie na pierwszy trening, zawsze mnie wspierała, zawsze pomagała i nadal to robi. Często pojawia się na meczach, jest dla mnie motywatorem – tak o swojej mamie mówi pomocnik Kolejorza, Kamil Jóźwiak w video-zaproszeniu do udziału w bezpłatnej wycieczce po Inea Stadionie. Akcja ma związek z obchodzonym 26 maja Dniem Matki i adresowana jest do wszystkich mam, które chciałyby wspólnie ze swoimi dziećmi obejrzeć na żywo arenę przy Bułgarskiej i jej kulisy.

Często widzimy mamy młodych piłkarzy przywożące i odbierające dzieci z treningu, słyszymy ile czasu i wysiłku kosztuje wychowywanie młodego sportowca – mówi Agata Jankowska-Burek z Lecha Poznań. Dlatego z okazji święta wszystkich mam chcielibyśmy zaprosić je do spędzenia popołudnia wspólnie ze swoimi dziećmi na Inea Stadionie – dodaje.

Wycieczka odbędzie się w poniedziałek, 23 maja w godzinach od 19:00 do 20:00. Aby wziąć w niej udział należy dokonać rezerwacji miejsca, wysyłając email na adres wycieczki@lechpoznan.pl . Ze względu na charakterystykę zwiedzania Inea Stadionu organizatorzy przyjęli limit 50 miejsc – jednak każdej mamie może towarzyszyć dziecko.

Przyjmowanie zgłoszeń do udziału w wycieczce z okazji Dnia Matki potrwa do piątku, 20 maja.

Następne mecze

Niedziela 23.02 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Piątek 28.02 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij