2021-05-18 14:11 Adrian Gałuszka , fot. Przemysław Szyszka

Jak dotąd budowa zgodnie z planem

Od blisko miesiąca we Wronkach trwają prace budowlane związane z powstaniem Centrum Badawczo-Rozwojowego. - Dzięki współpracy z wszelkimi jednostkami gminnymi prace idą zgodnie z harmonogramem. W związku z licznymi zapytaniami odnośnie prac wykończeniowych zachęcamy do kontaktu wszelkich interesariuszy, spośród których wybierzemy ostatecznych wykonawców wnętrz w Centrum Badawczo-Rozwojowym - mówi kierownik działu organizacji Akademii Lecha Poznań, Michał Kokotek.

W drugiej połowie kwietnia rozpoczęła się budowa Centrum Badawczo-Rozwojowego. Nowy dom Akademii Lecha Poznań ma zostać ukończony do końca czerwca przyszłego roku, a jeśli prace będą iść w dotychczasowym tempie, termin oddania go do użytku pozostanie niezagrożony. - Jesteśmy w stanie realizować wszelkie prace zgodnie z planem, także dzięki współpracy z wszystkimi jednostkami gminnymi - opowiada Kokotek. - Aktualnie trwa proces fundamentowania symulatora skills.lab. Jeśli chodzi natomiast o budynek akademii, wykonywane są wszelkie niezbędne prace poprzedzające ten sam etap - dodaje.

- Otrzymujemy wiele zapytań odnośnie wykończenia wnętrz. W związku z tak dużym zainteresowaniem prosimy wszelkie chętne podmioty do składania ofert na adres mailowy cbr@lechpoznan.pl . Spośród nich wybierzemy już ostatecznych wykonawców wnętrz w Centrum Badawczo-Rozwojowym - opisuje kierownik działu organizacji Akademii Lecha Poznań.

Organizacja placu budowy uniemożliwia wpuszczenie kibiców na ligowe mecze drugiej drużyny Lecha Poznań oraz juniorów starszych Kolejorza, którzy rozgrywają swoje spotkania na głównej płycie we Wronkach. - Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i z tego względu nie możemy jeszcze otworzyć trybun dla kibiców. Plac budowy mieści się także przy ulicy Rzecińskiej, czyli od strony zadaszonej trybuny, w związku z tym nie są dostępne wszystkie ciągi komunikacyjne w swoim normalnym kształcie. Tak szybko, jak będzie to możliwe, udostępnimy kibicom chociaż część sektorów stadionu we Wronkach - podsumowuje Kokotek.

Następne mecze

Piątek 23.07 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Radomiak Radom
Piątek 30.07 godz.20:30
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij