2014-04-03 00:00 Justyna Gdowska

Herb na tostach i niebiesko-białe pisanki

Słońce, wiosna, śniadanie na trawie i przygotowania do Wielkanocy w towarzystwie piłkarzy Lecha Poznań. Tak wyglądało czwartkowe przedpołudnie drugo i trzecioklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 58. Mali kibice oraz Hubert Wołąkiewicz, Łukasz Trałka i Szymon Pawłowski mają już gotowe pisanki, a w sobotę ponownie spotkają się przy Bułgarskiej.

Słońce, wiosna, śniadanie na trawie i przygotowania do Wielkanocy w towarzystwie piłkarzy Lecha Poznań. Tak wyglądało czwartkowe przedpołudnie drugo i trzecioklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 58. Mali kibice oraz Hubert Wołąkiewicz, Łukasz Trałka i Szymon Pawłowski mają już gotowe pisanki, a w sobotę ponownie spotkają się przy Bułgarskiej.

Śniadanko z herbem w tle

Tosty z dżemem? Przestają brzmieć banalnie, gdy na chlebie wypieczone są skrzydełka z herbu Lecha Poznań. Dzieciom tak spodobał się wzór na kanapkach, że co chwilę ustawiała się po nie kolejka chętnych. Najlepiej smakowały te serwowane przez pomocnika Kolejorza Łukasza Trałkę. Poza wspólnym posiłkiem, był też oczywiście czas na zabawę.

Zanim zaczęło się malowanie pisanek, dzieci i piłkarze zagrali w karty z herbem Kolejorza i ułożyły puzzle ze zdjęciem INEA Stadionu. Z odwzorowaniem elementów nie było żadnego problemu, bo przecież wszyscy siedzieli na murawie i mogli porównywać obrazki na puzzlach z tym, co je otacza.

Wielkanocne przygotowania

Pomimo że dla wielu dzieci była to pierwsza wizyta na INEA Stadionie, każdy dobrze wiedział jakie barwy obowiązują przy Bułgarskiej. Gdy tylko zaczęło się malowanie pisanek, w ruch poszły niebieskie farbki. Do prac artystycznych garnęli się też Hubert Wołąkiewicz i Szymon Pawłowski dla których ozdabianie wielkanocnych jajek to chleb powszedni. Piłkarze co roku przygotowują się do świąt razem ze swoimi dziećmi.

Mniejsze doświadczenie w tym zakresie ma Łukasz Trałka, więc podczas gdy reszta pracowała nad pisankami, on bez problemu znalazł chętnych na partyjkę ping ponga. Kilkuletni rywale okazali się wytrawnymi graczami, więc odbijaniu piłeczki towarzyszyła zacięta gra. Bez względu na wyniki, wszyscy mogli dzisiaj poczuć smak zwycięstwa w postaci niebiesko-białych cukierków mistrzowskiej drużyny.

Nowa miłość? Tylko Bułgarska

Dzieci były zachwycone wizytą przy Bułgarskiej, zabawą na murawie i w pokoju piłkarzy oraz możliwością malowania w asyście lechitów. Gdy wszystkie pisanki były już gotowe, zawodnicy zostali oblężeni szkrabami domagającymi się fankart z autografami. Na szczęście dzieci nie muszą na długo rozstawać się z Kolejorzem. Na INEA Stadionie zameldują się już w najbliższą sobotę o 20:30, by w meczu z Jagiellonią Białystok z trybun dopingować poznańską lokomotywę.

Wszystkie niebiesko-białe gadżety, które dzisiaj urozmaicały dzieciom wizytę przy Bułgarskiej, znajdziecie też na stronie sklep.lechpoznan.pl.

Toster, który wypieka skrzydełka >>>
Puzzle z widokiem Bułgarskiej >>>
Karty z herbem Kolejorza >>>
Ręcznik w niebiesko-białe pasy >>>
Maskotka Koziołek >>>
Cukierki Lecha Poznań >>>

Następne mecze

Niedziela 20.09 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Warta Poznań
Niedziela 27.09 godz.15:00
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij