2019-09-05 10:01 Lilianna Szymczak , fot. Adam Ciereszko

Dołącz do Kolejorza! Pięć lat LPFA

Rozpoczęły się piąte, wielkie wrześniowe nabory do Lech Poznań Football Academy. W naszej szkółce mogą trenować zarówno chłopcy jak i dziewczynki w wieku od 4 do 12 lat. Nie mieszkasz w Poznaniu? Nic straconego! Zajęcia odbywają się w aż 60 ośrodkach treningowych na terenie całej Polski. Warto zadbać o piłkarską przyszłość swojego dziecka!

Twoje dziecko każdą wolną chwilę spędza przed ekranem telewizora lub komputera? Do tego brak ruchu i regularne odwiedziny w restauracjach fast food? W Lechu Poznań nauczymy Twoją pociechę zdrowego stylu życia! W klubie z samego serca Wielkopolski najmłodsi wolny czas spędzają na zdrowym ruchu, poznają i rozwijają umiejętności piłkarskie, a także nawiązują nowe znajomości i zapewniamy - uśmiech nie schodzi im z twarzy!

- Lech Poznań to potentat, jeśli chodzi o szkolenie młodzieży. Mamy tylu dobrych wychowanków, że żaden klub w Polsce nie jest w stanie równać się z nami. I chcemy szkolić następnych Bednarków, Kownackich czy Linettych - mówi Dominik Czapczyk, Dyrektor Zarządzający LPFA.

Profesjonalne treningi pod okiem wykwalifikowanej kadry

Kluczem dla rozwoju Twojego dziecka jest opieka wyedukowanych trenerów. Edukatorzy w naszej szkółce posiadają odpowiednie kwalifikacje, umiejętności oraz pasję, aby zadbać o odpowiedni, harmonijny rozwój młodego piłkarza w wielu aspektach. Co ważne, trzon kadry trenerskiej LPFA stanowią trenerzy grup wiodących Lecha Poznań. Takie działanie zapewnia prawidłową realizację planów treningowych oraz bezpośredni nadzór nad zawodnikami, pod kątem naborów do grup wiodących Kolejorza. W klubie ze stolicy Wielkopolski najmłodsi wolny czas spędzają na zdrowym ruchu, poznają i rozwijają umiejętności piłkarskie, poznają zasady fair play oraz historię i wartości Lecha Poznań.

Wyjątkowe szkolenie piłkarskie

LPFA stanowi fundament piramidy szkolenia największego klubu piłkarskiego z Wielkopolski. Nasza szkółka jest pierwszym etapem piłkarskiego rozwoju, stanowi etap "preselekcji". Według strategii Kolejorza najlepsi zawodnicy LPFA trafiają do Akademii Lecha Poznań, która w świat wypuściła takich zawodników jak: Karol Linetty, Jan Bednarek, Dawid Kownacki czy Tomasz Kędziora. Jednocześnie nasza szkółka to również miejsce dla młodych piłkarzy, którzy po przeprowadzonym procesie selekcyjnym nie zostali wybrani do grup wiodących klubu, a którzy na dalszym etapie procesu piłkarskiej edukacji mogą podnieść swoje umiejętności i zostać wyróżnieni w jednym z kolejnych naborów.

Treningi przez zabawę, edukacja przez sport

Naszą misją jest budowanie idealnego dla rozwoju dziecka, bezpiecznego środowiska piłkarskiego w atmosferze zabawy i przyjaźni. Podstawowym celem jest wysoki komfort treningu, zadowolenie dziecka z odbytych zajęć oraz doskonały kontakt z rodzicami swoich podopiecznych. Nasi trenerzy prowadzą wartościowe i interesujące treningi, oparte na ujednoliconym systemie szkolenia Lecha Poznań oraz dostosowane do wieku i możliwości ćwiczących.
Najważniejsze jest dla nas, żeby w tym wieku dzieci dobrze się bawiły. Zależy nam, aby nasi podopieczni kojarzyli sport z zabawą. Dlatego też podstawą naszych treningów, szczególnie dla najmłodszych zawodników, są tematy przewodnie z popularnych bajek oraz motywy dobrze znanych dzieciom w danym wieku.

W Wielkopolsce i nie tylko

Twoje dziecko nie musi mieszkać w Poznaniu, aby trenować w niebiesko-białych barwach! Łącznie LPFA posiada aż 60 lokalizacji, w których Wasze dzieci mogą się harmonijnie rozwijać.

- Często spotykam się z taką opinią, że rodzic widzi na mieście nasz plakat, ale nie ma możliwości, by dowozić dziecko na treningi do Poznania. Tak naprawdę nie zdają sobie oni sprawy, że jesteśmy bardzo blisko ich miejsca zamieszkania. Poza Wielkopolską, jesteśmy jeszcze w sześciu województwach - zapewnia Dominik Czapczyk.

Jak się zapisać?

Nic prostszego. Wystarczy odwiedzić stronę i wypełnić formularz zapisowy. Nie są Państwo pewni czy dziecku spodobają się zajęcia LPFA? Zapraszamy do udziału w pierwszych dwóch próbnych treningach. Nasi doświadczeni trenerzy obejmą dziecko szczególną uwagą, zintegrują z grupą, a po zakończonych zajęciach przekażą istotne informacje oraz wyrażą swoja opinię o umiejętnościach Państwa pociechy. Rodzice jak i same dzieci mogą w ten sposób ocenić jak bardzo podobają się im treningi LPFA.

Kompleksowa opłata obejmuje: treningi 2 razy w tygodniu, mecze sparingowe, turnieje, udział we wszystkich projektach Lech Poznań Football Academy (Piłkarskie Pikniki, Liga LPFA, Kadra Regionu, XMASS CUP i wiele innych), ubezpieczenie NWW "PZU Sport", napoje na każdym treningu, spotkania z piłkarzami pierwszego zespołu Lecha Poznań, darmowe wejścia na mecze Kolejorza dla podopiecznych LPFA oraz 50% zniżki na bilety na mecze dla rodziców naszych podopiecznych.

Więcej informacji na stronie www.lpfa.pl oraz pod numerem infolinii 732 922 922 (od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00).

Następne mecze

Piątek 28.02 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań
Wtorek 03.03 godz.18:00
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij