2016-08-05 15:42 Mateusz Szymandera

Wyjechali do Kielc

Piłkarze Kolejorza w piątek wyjechali do Kielc, gdzie w sobotę zagrają mecz z Koroną. Do autokaru wsiedli wszyscy zdrowi piłkarze. Zabrakło jedynie Dawida Kownackiego.

Wszystko ze względu na czekający poznaniaków mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Lechici po spotkaniu ligowym w Kielcach nie wracają do stolicy Wielkopolski. Zespół po meczu będzie spał w Kielcach i w niedzielę rano wyjedzie do Bielska-Białej, gdzie będzie przygotowywał się do wtorkowego meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. - Nie traktuję tego wyjazdu jak zgrupowanie. Nie opłaca nam się wracać w niedzielę w nocy do Poznania, żeby w poniedziałek znów wyjeżdżać - tłumaczy Jan Urban.

Ze względu na to, że lechici nie wracają na Bułgarską, sztab szkoleniowy wziął na oba mecze wszystkich zawodników, którzy są zdrowi. - Nie jedzie z nami Dawid Kownacki. Nie jadą też Jakub Moder i Maciej Spychała, którzy w tygodniu z nami trenowali w tym tygodniu. Oni pojadą z drugim zespołem w sobotę na mecz ligowy do Szczecina, a potem do nas wracają. Pozostali zawodnicy są do naszej dyspozycji. Wśród nich jest też Szymon Pawłowski, który w tym tygodniu z nami trenował - mówi szkoleniowiec Kolejorza.

Następne mecze

Niedziela 23.02 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Piątek 28.02 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij