2016-08-06 19:00 Mateusz Szymandera

Kadar na środku obrony

Tamas Kadar zastąpił Lasse Nielsena w wyjściowym składzie Kolejorza na mecz z Koroną Kielce. To jedyna zmiana, której dokonał sztab szkoleniowy w porównaniu z poprzednim meczem ligowym.

Węgier przed tygodniem wystąpił w barwach Lecha po raz pierwszy po udziale w mistrzostwach Europy. Kadar w trakcie drugiej połowy zmienił Roberta Gumnego, który narzekał na uraz pleców. 18-latek jednak jest gotowy do występu, a Węgier wystąpi na środku obrony, gdzie grał już w przeszłości w Kolejorzu.

W ataku, podobnie jak przed tygodniem, wystąpi Marcin Robak. W ofensywnie pomagać będzie mu trio Maciej Makuszewski, Radosław Majewski i Maciej Gajos. Po raz pierwszy w tym sezonie na ławce rezerwowych usiądzie Darko Jevtić. Zabraknie natomiast Szymona Pawłowskiego i Dawida Kownackiego, którzy opuścili ostatnie dwa spotkania ligowe.

Początek meczu z Koroną o godz. 20:30.

SKŁAD LECHA NA MECZ Z KORONĄ KIELCE:

Lech Poznań: Jasmin Burić - Tomasz Kędziora, Maciej Wilusz, Tamas Kadar, Robert Gumny - Łukasz Trałka, Abdul Aziz Tetteh - Maciej Makuszewski, Radosław Majewski, Maciej Gajos - Marcin Robak

Ławka rezerwowych: Matus Putnocky, Lasse Nielsen, Nicki Bille, Jan Bednarek, Kamil Jóźwiak, Dariusz Formella, Darko Jevtić

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij