Sezon 2025/26 już oficjalnie przeszedł do historii. Lech Poznań zakończył go zdobyciem jubileuszowego, dziesiątego w historii klubu mistrzostwa Polski. A tradycyjnie już ostatnim akcentem sezonu była uroczysta Gala Ekstraklasy, podczas której podsumowano zakończone rozgrywki oraz nagrodzono najlepszych zawodników. W tym roku wyróżnienie otrzymało dwóch przedstawicieli Kolejorza – Niels Frederiksen (Trener sezonu) i Wojciech Mońka (Obrońca sezonu). Zapraszamy na podsumowanie tego wydarzenia w naszym materiale!
Next matches
Saturday
25.07 godz.20:15
Lech Poznań
Cracovia
Saturday
01.08 godz.00:00
Wieczysta Kraków
Lech Poznań
Recommended
Subscribe