2020-12-29 12:02 Lech Poznań

Startuje Ekstraklasa Games Open by Guseppe

To dopiero początek emocji związanych z najlepszymi rozgrywkami EA Sports FIFA 21 w Polsce. Już od początku stycznia wszyscy miłośnicy wirtualnej piłki nożnej będą mogli rywalizować w Ekstraklasa Games Open by Guseppe, czyli otwartych zmaganiach klubowych, w których łączna pula nagród wynosi 16 tysięcy złotych.

Pierwszym etapem rozgrywek w ramach Ekstraklasa Games Open by Guseppe będzie 16 otwartych turniejów kwalifikacyjnych na obu platformach – po jednym na każdy klub Ekstraklasy. W potyczkach będzie mogła wziąć udział każda zainteresowana osoba posiadająca konsolę PlayStation lub Xbox – gdy nie powiedzie jej się w jednym z turniejów, może się zarejestrować do kolejnego. Ostatecznie wyłonionych zostanie 32 zwycięzców turniejów online (po 16 na jedną platformę), którzy następnie – na początku marca – zagrają na Finałach Ekstraklasa Games Open by Guseppe.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA EKSTRAKLASAGAMES.ORG >>

Stawka wspomnianych finałów jest bardzo wysoka. Oprócz puli nagród finansowych ufundowanych przez sponsora tytularnego tego etapu rywalizacji w Ekstraklasa Games, markę pizzy Guseppe Dr. Oetkera, triumfatorzy na obu platformach uzyskają też awans na Finały Sezonu Ekstraklasa Games, na których zmierzą się z najlepszymi zawodnikami z rywalizacji profesjonalnych graczy w Ekstraklasa Games Pro. Warto zaznaczyć, że czołowe miejsca są premiowane bezpośrednim awansem na Global Series Play-Offs, które są przedsionkiem do Mistrzostw Świata w EA Sports FIFA 21.

Pierwsze turnieje kwalifikacyjne wystartują już niebawem. 5 stycznia odbędą się rozgrywki wyłaniające reprezentanta Jagiellonii Białystok, natomiast na dzień później zaplanowano zmagania mające wskazać zawodnika Wisły Kraków. Pełen harmonogram otwartych turniejów prezentuje się następująco:

• 5 stycznia – Turniej kwalifikacyjny #1 – Jagiellonia Białystok
• 6 stycznia – Turniej kwalifikacyjny #2 – Wisła Kraków
• 12 stycznia – Turniej kwalifikacyjny #3 – Pogoń Szczecin
• 16 stycznia – Turniej kwalifikacyjny #4 – Legia Warszawa
• 17 stycznia – Turniej kwalifikacyjny #5 – Piast Gliwice
• 19 stycznia – Turniej kwalifikacyjny #6 – Śląsk Wrocław
• 20 stycznia – Turniej kwalifikacyjny #7 – Lechia Gdańsk
• 26 stycznia – Turniej kwalifikacyjny #8 – Podbeskidzie Bielsko-Biała
• 2 lutego – Turniej kwalifikacyjny #9 – Lech Poznań
• 9 lutego – Turniej kwalifikacyjny #10 – Wisła Płock
• 16 lutego – Turniej kwalifikacyjny #11 i #12 – Raków Częstochowa i Górnik Zabrze
• 17 lutego – Turniej kwalifikacyjny #13 i #14 – Warta Poznań i Stal Mielec
• 23 lutego – Turniej kwalifikacyjny #15 i #16 – Zagłębie Lubin i Cracovia

W turniejach kwalifikacyjnych Ekstraklasa Games Open by Guseppe udział może wziąć każdy gracz FIFA 21. Ekstraklasa Games to jedyny tego typu turniej w Polsce otwarty dla wszystkich graczy FIFA 21, w których gracz-amator w ciągu paru miesięcy ma szansę poprzez zwycięstwa w turniejach kwalifikacyjnych skrzyżować pady z najlepszymi graczami FIFA w Polsce i rywalizować z nimi o awans na Mistrzostwa Świata w FIFA 21. Zapisy do rozgrywek dostępne są na oficjalnej stronie Ekstraklasa Games (www.EkstraklasaGames.org).

Następne mecze

Piątek 26.02 godz.20:30
Warta Poznań
vs |
Lech Poznań
Wtorek 02.03 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij