2021-09-02 19:19 Lilianna Szymczak , fot. Adam Jastrzębowski

Goście na treningu pierwszej drużyny

Krótka przerwa od ligowych spotkań nie oznacza wcale rozluźnienia w zespole Kolejorza. W czwartkowe popołudnie piłkarze odbyli już kolejną tego dnia jednostkę treningową, a zajęciom niebiesko-białych przyglądali się uczestnicy programu LECHICI, którzy postanowili uzbierane punkty wymienić na nagrodę - obserwację treningu pierwszego zespołu.

LECHICI to program, dzięki któremu najwierniejsi fani Kolejorza mogą być jeszcze bliżej klubu. Im częściej kibic przychodzi na mecze Lecha czy kupuje produkty w naszych Stacjach Kolejorz, tym więcej nagród i przywilejów zyskuje. Warto podkreślić, że już sama rejestracja wystarczy do otwarcia możliwości zbierania punktów, a wraz z awansem na kolejne rangi Lechici zyskują dostęp do coraz bardziej ekskluzywnych nagród, takich jak zwiedzanie klubowego autokaru, uczestnictwo w konferencji prasowej, oglądanie meczu z bezpośredniej okolicy ławki rezerwowych, uczestnictwo w prezentacji analizy pomeczowej z klubowym analitykiem, spotkanie z piłkarzami czy właśnie obserwacja treningu pierwszej drużyny.

I właśnie w czwartek po południu dwudziestu Lechitów pojawiło się na boisku treningowym przy ulicy Bułgarskiej i z bliska obserwowało zajęcia zawodników Kolejorza. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć z tej wizyty, a także z samego treningu graczy szkoleniowca Skorży.

Następne mecze

Piątek 22.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Wisła Płock
Wtorek 26.10 godz.13:30
Unia Skierniewice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij