2021-09-16 15:32 Lech Poznań

Agencja adShock Partnerem Lecha

adShock, agencja zajmująca się SEO oraz SEM została partnerem Lecha Poznań. W ramach umowy firma będzie wspierać Kolejorza jeśli chodzi o kampanie reklamowe, jak i pozycjonowanie organiczne w wyszukiwarce Google. Klub będzie także korzystał z doświadczenia adShock w zakresie user experience (UX).

adShock to zespół liczący ponad 60 specjalistów w dziedzinie pozycjonowania w Google i kampanii Google Ads. W ramach umowy podpisanej z Lechem Poznań, agencja ta będzie wspierać działania Kolejorza w zakresie SEO oraz SEM, a także pomoże docierać z ofertą handlową do kibiców, jak i partnerów biznesowych. - Ważnym aspektem współpracy będzie również zaprojektowanie nowej szaty graficznej e-sklepu Lecha, ponieważ chcemy, aby strona była bardziej intuicyjna dla odwiedzających - wyjaśnia Marcin Wierzejewski, dyrektor handlu Lecha Poznań. - adShock niebawem przygotuje także specjalną ofertę dla kibiców Kolejorza - dodaje.

Obie strony są zadowolone z właśnie podpisanej umowy, która będzie obowiązywać przez najbliższy sezon. - Bardzo się cieszymy z powodu rozpoczętej współpracy z Lechem. Tym bardziej że klub obchodzi 100-lecie swojego istnienia. W najbliższych miesiącach zadbamy o opracowanie i zmianę layoutu e-sklepu, transparentne pozycjonowanie oraz doradztwo w zakresie prowadzenia kampanii Google Ads. Jestem przekonany, że specjalistyczna wiedza, doświadczenie i pełna przejrzystość działania z naszej strony przełoży się na realne korzyści dla Kolejorza - mówi Piotr Pałyga, CEO adShock.

Następne mecze

Piątek 22.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Wisła Płock
Wtorek 26.10 godz.13:30
Unia Skierniewice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij