2017-11-03 10:11 Lilianna Szymczak , fot. Adam Ciereszko

Wolontariat przy Lech Conference i Lech Cup

Ruszyła rekrutacja wolontariuszy, którzy chcieliby pomóc przy organizacji Lech Cup i Lech Conference. Te dwa wydarzenia to piłkarskie projekty łączące prelekcje doświadczonych trenerów ze sportową rywalizacją dwunastoletnich chłopców, którzy na co dzień reprezentują barwy czołowych drużyn ze Starego Kontynentu.

CZOŁOWE KLUBY PRZYJADĄ DO POZNANIA

Lech Cup i Lech Conference to wydarzenia, które co roku przyciągają do poznańskiej Areny setki sympatyków młodzieżowej piłki nożnej. Najpierw, 8 grudnia w hali sportowej zasiądzie około 1000 trenerów nie tylko z Polski, ale z całej Europy, którzy poznają metody od strony praktycznej oraz teoretycznej metody pracy prelegentów.

Z kolei jedna z największych piłkarskich imprez w Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się już dzień później i potrwa przez cały weekend (9-10 grudnia). Wówczas do stolicy Wielkopolski zjadą się takie drużyny jak: Manchester City, Chelsea Londyn, Slavia Praga, Inter Mediolan, Feyenoord Rotterdam czy czterokrotny triumfator rozgrywek, Hertha Berlin.

WAŻNE ZAANGAŻOWANIE

Od naszych wolontariuszy oczekujemy otwartości, kreatywności, samodzielności oraz dużego zaangażowania. Do ich zadań będą należały m.in. obsługa recepcji podczas Lech Conference oraz biura zawodów, weryfikacja uczestników konferencji, wydawanie pakietów startowych oraz zestawów do tłumaczenia symultanicznego, koordynacja animacji podczas turnieju, pomoc trenerom-opiekunom drużyn występujących w tegorocznej edycji turnieju, w tym transport z lotniska.

Poza satysfakcją z współorganizowania jednego z najlepszych młodzieżowych turniejów piłki nożnej i najważniejszego forum piłkarskiego w kraju, każdy wolontariusz otrzyma koszulkę, certyfikat potwierdzający uczestnictwo w imprezie oraz wyżywienie.

KIEDY I GDZIE?

Zgłoszenia przyjmowane są do poniedziałku, 20 listopada 2017 roku pod adresem: agata.jankowska@lechpoznan.pl. W wiadomości prosimy napisać imię, nazwisko, numer telefonu, informację o obecności na poprzednich edycjach, wstępną dyspozycyjność w dniach 7-10.12.2017 r. Do wiadomości prosimy załączyć także CV oraz krótką notkę o sobie.

Pamiętaj, że dołączając do grona wolontariuszy Lech Cup i Lech Conference możesz nie tylko zdobyć doświadczenie w organizacji międzynarodowego wydarzenia, ale przede wszystkim przeżyć niesamowitą przygodę i nawiązać cenne kontakty. Wspólnie możemy stworzyć jedno z największych młodzieżowych piłkarskich wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej!

Następne mecze

Czwartek 29.10 godz.21:00
Rangers F.C.
vs |
Lech Poznań
Poniedziałek 02.11 godz.20:00
Znicz Pruszków
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij