2016-10-31 09:05 Lilianna Szymczak

Ulatowski prelegentem Lech Conference

Szef szkolenia Akademii Lecha Poznań będzie kolejnym prelegentem Lech Conference. Już 2 grudnia w poznańskiej Arenie Rafał Ulatowski opowie o Modelu Gry obowiązującym w akademii.

WZÓR Z ZACHODNICH KLUBÓW

Rafał Ulatowski od lipca tego roku jest szefem szkolenia w Akademii Lecha Poznań. Jego zadaniem jest koordynowanie i sprawowanie pieczy nad pracą trenerów młodzieżowych. Funkcja ta została stworzona na potrzeby dalszego rozwoju tej niezwykle istotnej części Klubu i w odpowiedzi na jej potrzeby. Stanowisko to jest powszechne w wielu klubach Bundesligi, istnieje również m.in. w Feyenoordzie Rotterdam, czy FC Basel.

Ulatowski jest szkoleniowcem z bardzo bogatym doświadczeniem również w futbolu seniorskim. 43-latek pracował w klubach Ekstraklasy, pierwszej ligi, a także jako asystent selekcjonera reprezentacji Polski, Leo Beenhakkera.

POZNAJ STRUKTURĘ NAJLEPSZEJ AKADEMII W KRAJU

Tematem prelekcji Ulatowskiego będzie: „Współpraca napastnika i ofensywnego pomocnika (nr 9 i 10) w aspektach treningu pozycyjnego w fazie atakowania wynikająca z Modelu Gry Akademii Lecha Poznań”. Oczywiście oprócz zagadnień teoretycznych związanych z grą ofensywną, będziesz miał okazję poznać pracę Akademii Lecha Poznań od kuchni. Rafał Ulatowski wspólnie ze szkoleniowcami trzech czołowych zespołów akademii opowie o wspólnie wypracowanym modelu gry.

Na prelekcji pojawią się trener juniorów starszych Krzysztof Kołodziej, szkoleniowiec zespołu juniorów młodszych Bartosz Bochiński oraz opiekun drużyny trampkarzy Hubert Wędzonka. Cała czwórka postara się pokazać wszystkim sympatykom piłki młodzieżowej, zgromadzonym w poznańskiej arenie

NIE ZWLEKAJ DŁUŻEJ!

Wydarzenie po raz kolejny zostało objęte patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Urzędu Miasta Poznania. Każdy z trenerów podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego. Tylko do soboty, 5 listopada obowiązuje tańszy pułap cenowy. Warto więc już teraz skorzystać z oferty! Formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj >>

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:40
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij