2019-10-11 12:15 Adrian Gałuszka

Ruszyły zapisy na Lech Conference

W piątek ruszyła sprzedaż biletów na jubileuszową, dziesiątą edycję Lech Conference. W tym roku jedna z największych konferencji szkoleniowych w naszym kraju odbędzie się w piątek, 6 grudnia w Hali Uniwersytetu Adama Mickiewicza na Morasku. Warto zapewnić sobie na niej udział już dziś, ponieważ liczba miejsc w porównaniu z poprzednimi latami jest mocno ograniczona.

Minione dziewięć edycji wydarzenia udowodniły, że nie bez przyczyny wielu trenerów w naszym kraju oraz poza jego granicami traktuje je jako pozycję obowiązkową. W opinii obserwatorów oraz samych uczestników wartość prelekcji na Lech Conference jest nieoceniona dla każdego szkoleniowca, który myśli o swoim nieustannym rozwoju. Nasi goście mają możliwość poszerzenia swojego warsztatu o wiedzę nie tylko teoretyczną, ale także praktyczną. Już dziś możemy potwierdzić, że - podobnie jak w minionych latach - w osobę prelegentów wcielą się m.in. przedstawiciele zagranicznych akademii o uznanej marce. W tym grudniu będą to na pewno przyjezdni z niemieckiego RB Lipsk, belgijskiego KRC Genk oraz Chelsea FC. Na scenie zameldują się także trenerzy samego gospodarza, czyli Akademii Lecha Poznań. Po zakończeniu wystąpień wszyscy trenerzy wezmą udział w specjalnym panelu dyskusyjnym.

- Cały czas chcemy rozwijać naszą konferencję i zapewniać naszym gościom każdego roku coś „ekstra”. Na ten moment wiemy już, że będą mieli oni okazję po raz pierwszy w historii wydarzenia posłuchać trenerów z Lipska oraz Genk. Poznanie filozofii i punktu widzenia tych dwóch cieszących się sporą renomą akademii jest więc nie lada gratką nawet dla stałych bywalców Lech Conference, którzy odwiedzają nas od kilku lat. Cieszy nas obecność przedstawiciela Chelsea, której drużyny regularnie gościmy na turnieju Lech Cup, a jej szkoleniowców na naszej konferencji. To przykład wzorowej współpracy między szkołami piłkarskimi – nie ukrywa koordynator imprezy, Hubert Nowacki.

Wysoki poziom merytoryczny wystąpień, spore zainteresowanie trenerów wydarzeniem, certyfikacja konferencji - to pozostaje bez zmian. W tegorocznej edycji największą różnicę stanowi ograniczona do 750 liczba miejsc. Wszystko z powodu przenosin Lech Conference na Halę Uniwersytetu Adama Mickiewicza na Morasku, która nie jest w stanie pomieścić więcej uczestników. - Chodzi o komfort naszych gości, stąd decyzja o ograniczeniu dostępnych miejsc z 1250 do 750. Tym bardziej możemy zachęcić do wcześniejszych zapisów, ponieważ sami wiemy, że nawet w poprzednich latach często nie mogliśmy pomieścić wszystkich chętnych - tłumaczy Nowacki. - Mamy również ważną informację dla wszystkich trenerów, którym zależy na certyfikacie z wydarzenia. W tym roku najpierw muszą oni zarejestrować się na stronie pzpn24.pzpn.pl, a następnie za pomocą naszego systemu - instruuje koordynator Lech Conference.

Więcej informacji oraz zapisy na konferencję w tym miejscu. Zapewnij sobie miejsce na dziesiątej edycji Lech Conference już dziś!

Następne mecze

Niedziela 25.10 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Cracovia
Czwartek 29.10 godz.21:00
Rangers F.C.
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij