2017-11-17 15:15 Adrian Gałuszka

Przedstawiciele ALP prelegentami Lech Conference

Pracownicy związani z Akademią Lecha Poznań, Rafał Ulatowski, Karol Kikut oraz Jakub Grzęda będą prelegentami na zbliżającym się Lech Conference. Już w piątek, 8 grudnia w poznańskiej Arenie poruszą tematykę ćwiczeń pomocnych przy treningu indywidualnym.

Rafał Ulatowski zajmuje stanowisko dyrektora szkolenia w klubowej akademii. W swojej trenerskiej karierze zasiadał na ławkach Zagłębia Lubin, Cracovii oraz Lechii Gdańsk. Pełnił także rolę asystenta szkoleniowców w Lechu Poznań czy w ekipie "Miedziowych", z którą zresztą zdobył mistrzowski tytuł w 2007 roku. Ponadto był również drugim trenerem w reprezentacji Polski za kadencji selekcjonera Leo Beenhakkera. W trakcie swojej prelekcji dyrektor ds. szkolenia w ALP wprowadzi słuchaczy w tematykę indywidualnego rozwoju zawodnika od strony aspektów motorycznych.

Z kolei trenerzy Kikut i Grzęda zaprezentują powyższy temat w praktyce i pokażą ćwiczenia pomocne przy indywidualizacji treningu. Co ważne, obaj szkoleniowcy na co dzień zajmują się przygotowaniem motorycznym we wszystkich zespołach Akademii Kolejorza. Ten pierwszy w rezerwach Dumy Wielkopolski i drużynie juniorów starszych, drugi natomiast w ekipach juniorów młodszych oraz trampkarzy niebiesko-białych.

Hubert Nowacki, koordynator projektu Lech Conference, podkreśla znaczenie prelekcji trenerów Akademii Lecha Poznań. - Obowiązkowym punktem każdej Lech Conference jest prelekcja przeprowadzona przez trenerów naszej akademii piłkarskiej. Tę konferencję organizujemy także w celu dzielenia się wiedzą piłkarską przez naszych pracowników. Chcemy, żeby zarówno polscy, jak i zagraniczni sympatycy piłki młodzieżowej rozwijali się również dzięki naszej wiedzy - zaznacza Nowacki.

Zapisz się już dziś - od jutra wyższy pułap cenowy!

Cały czas można zapisywać się na jedną z największych konferencji szkoleniowych.Tylko do jutra (18.11) obowiązuje niższy pułap cenowy. Co ważne, cennik przygotowany jest zarówno wersji dla trenerów z Polski (w PLN), jak i zagranicy (w EUR).

Przypominamy, że pozostały już tylko dwa tygodnie na zapisanie się na Lech Conference 2017. Każdy z gości podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego. Warto być z nami 8 grudnia w poznańskiej Arenie!

Następne mecze

Czwartek 01.10 godz.19:00
Royal Charleroi SC
vs |
Lech Poznań
Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij