2018-11-05 11:32 Adrian Gałuszka

Ostatni tydzień drugiego pułapu cenowego!

Jeszcze tylko w tym tygodniu aktualny będzie drugi pułap cenowy nadchodzącego wielkimi krokami Lech Conference 2018. Największa konferencja szkoleniowa w kraju odbędzie już 30 listopada, natomiast niższa cena biletu wstępu obowiązywać będzie jedynie do soboty, 10 listopada.

Minione edycje wydarzenia pozwoliły uzyskać mu sporą renomę w opinii wielu trenerów, którzy gościli w poznańskiej Arenie. Uczestnicy Lech Conference cieszyli się z możliwości poszerzenia swojego warsztatu szkoleniowego w zakresie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale także zajęć praktycznych. Tylko do najbliższej soboty (10.11) aktualny będzie drugi pułap cenowy. W tym czasie bilet ulgowy oraz bilet normalny będą kosztować odpowiednio 169 i 219 złotych. Od niedzieli, 11 listopada, koszt obu powyższych będzie wynosił kolejno 219 oraz 269 złotych.

Dotychczas odsłonięte zostały cztery sylwetki prelegentów tegorocznego wydarzenia. Dwóch z nich to przedstawiciele zachodnich akademii, Andy Marks i Diogo Teixeira, którzy reprezentują Southampton F.C. oraz SL Benfikę. Obaj opowiedzą między innymi o tym, jaka filozofia przyświeca ich szkołom piłkarskim. Oprócz nich 30 listopada wystąpią koordynator szkolenia poznańskiej części Akademii Lecha Poznań, Amilcar Carvalho, a także certyfikowany trener FamilyLab, Krzysztof Rutkowski. Osoba kolejnego prelegenta zostanie odsłonięta na łamach strony oficjalnej Lech Poznań jeszcze w tym tygodniu.

Zapisz się już dziś – cały czas obowiązuje drugi pułap cenowy!

Cały czas można zapisywać się na jedną z największych konferencji szkoleniowych. Tylko do 10.11 obowiązuje drugi pułap cenowy. Co ważne, cennik przygotowany jest zarówno wersji dla trenerów z Polski (w PLN), jak i zagranicy (w EUR). Konferencja certyfikowana - udział w Lech Conference upoważania do przedłużenia ważności licencji trenerskiej.

Przypominamy, że pozostały już tylko trzy tygodnie na zapisanie się na Lech Conference 2018. Każdy z gości podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego. Warto być z nami 30 listopada w poznańskiej Arenie!

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:40
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij