2017-11-22 10:31 Adrian Gałuszka , fot. Adam Ciereszko

Łukasz Wiśniowski prowadzącym Lech Conference

Łukasz Wiśniowski będzie prowadzącym tegoroczne Lech Conference. Jedna z największych konferecji szkoleniowych w kraju odbędzie się w piątek, 8 grudnia w poznańskiej Arenie. - Zdecydowaliśmy się na osobę Łukasza, bo cechuje go duża kreatywność i nieszablonowość – mówi Hubert Nowacki, koordynator projektu Lech Conference.

Dziennikarz na co dzień współtworzy kanał internetowy Łączy Nas Piłka, który jest oficjalnym medium Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jego produkcje przedstawiające kulisy zgrupowań oraz spotkań reprezentacji narodowej, zyskały w naszym kraju w ciągu ostatnich lat ogromną popularność. Nie dziwi więc fakt, że poprzez swoją działalność Wiśniowski stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w polskim dziennikarstwie.

W przeszłości pracował on również w telewizji sportowej Orange Sport. Zaangażował się także w promocję programu Akademia Młodych Orłów, która odbywa się pod patronatem PZPN-u. W jej ramach tysiące młodych graczy ma możliwość trenowania w komfortowych warunkach przy użyciu profesjonalnego sprzętu, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Koordynator projektu Lech Conference, Hubert Nowacki, cieszy się, że to właśnie Wiśniowski poprowadzi konferencję. - To osoba, której w środowisku piłkarskim nikomu przedstawiać nie trzeba. W swojej pracy wykazuje się niecodziennymi pomysłami i świeżym spojrzeniem na wiele kwestii - komentuje Nowacki.

Pozostały ostatnie miejsca!

Przypominamy, że pozostały ostatnie wolne miejsca na jedną z największych konferecji szkoleniowych. Każdy z gości podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego. Warto być z nami 8 grudnia w poznańskiej Arenie! Zapisy >>>

Następne mecze

Czwartek 01.10 godz.19:00
Royal Charleroi SC
vs |
Lech Poznań
Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij