2016-10-11 10:10 Lilianna Szymczak

Leitao prelegentem Lech Conference

Paulo Leitao ze Sportingu Lizbona będzie pierwszym prelegentem kolejnej edycji Lech Conference. Już 2 grudnia do poznańskiej Areny zjadą się trenerzy grup młodzieżowych, którzy wspólnie z zaproszonymi gośćmi będą dyskutować o światowych trendach w szkoleniu najmłodszych adeptów piłki nożnej.

JAK WYCHOWAĆ CRISTIANO RONALDO?

Paulo Leitao przez wiele lat był trenerem Akademii Sportingu Lizbona i prowadził zespoły młodzieżowe w różnym wieku. 52-latek w swojej trenerskiej karierze współpracował m.in. z Luisem Figo, Ricardo Quaresmą oraz zawodnikiem Realu Madryt, Cristiano Ronaldo. Portugalczyk oprócz trenowania najmłodszych adeptów piłkarskich, był również w klubie ze stolicy Portugalii koordynatorem wyszkolenia technicznego oraz rekrutacji do zawodowej piłki nożnej. Leitao posiada także licencję UEFA PRO.

Podczas Lech Conference nasz gość opowie - bazując na własnym doświadczeniu - na jakie aspekty należy zwrócić szczególną uwagę w procesie kształtowania zawodnika. Swoje ostatnie wykłady Leitao poświęcił również tematyce ćwiczeń, które mają pomóc młodym piłkarzom doskonalić jak najdłuższe utrzymywanie się przy piłce, a także rozwijać technikę piłkarską.

PO RAZ DRUGI W POZNAŃSKIEJ ARENIE

Dla Leitao grudniowa wizyta w poznańskiej Arenie jest już drugimi odwiedzinami na Lech Conference. W zeszłym roku Portugalczyk wspólnie z pozostałymi członkami ECA YWG (Europejskie Stowarzyszenie Klubów Piłkarskich, Grupa Operacyjna ds. Szkolenia) przysłuchiwał się m.in. wykładom Tomasza Wałdocha oraz Massimiliano Marchio dotyczącym szkolenia młodzieży. Tym razem członek najbardziej prestiżowej grupy roboczej działającej w Europejskim Stowarzyszeniu Klubów podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z polskimi trenerami.

WARTO SIĘ ZAPISAĆ

Wydarzenie po raz kolejny zostało objęte patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Urzędu Miasta Poznania. Warto pamiętać, że osobom, które do 15 października zapiszą się na tegoroczną edycję Lech Conference, przysługuje promocyjna cena wejściówki. Cennik przygotowany jest zarówno wersji dla trenerów z Polski (w PLN), jak i zagranicy (w EUR). Każdy z gości podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj >>>

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:40
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij