2016-11-15 15:05 Lilianna Szymczak

Kepcija prelegentem Lech Conference

Ivan Kepcija z Dinamo Zagrzeb będzie kolejnym prelegentem zbliżającej się Lech Conference. 2 grudnia w poznańskiej Arenie trener jednej z drużyn aktualnego mistrza Chorwacji opowie o ofensywnych aspektach szkolenia najmłodszych zawodników.

PRACA W PIŁKARSKIEJ FABRYCE TALENTÓW

Dinamo Zagrzeb oprócz pierwszego zespołu oraz drużyny rezerw posiada 11 ekip młodzieżowym. Klub zrzesza około 200 piłkarzy, a 97 procent z nich to Chorwaci. Założeniem akademii mistrza Chorwacji jest przede wszystkim wykształcenie zawodników nie tylko pod względem technicznym, ale również taktycznym i osobowościowym.

Dinamo za główny cel stawia sobie, by minimum dwóch piłkarzy z każdej grupy wiekowej zadebiutowało w pierwszym zespole. Efekty takiego szkolenia są bardzo zadowalające, a drużyny tej akademii od wielu lat dominują w kraju. Ponadto mistrz Chorwacji w ostatnich latach sprzedał do najlepszych europejskich lig m.in. Lukę Modricia, Vedrana Corlukę, Mateo Kovacicia, a także Dejana Lovrena.

NAUKA TAKTYKI

Podczas Lech Conference nasz gość opowie - bazując na własnym doświadczeniu - jak można wytrenować w młodych zawodnikach płynność w grze, a także poprawić u adeptów piłkarskich mobilność w ataku. Dla Ivana Kepcija prelekcja w poznańskiej Arenie nie będzie pierwszym takim wystąpieniem przed trenerami. W zeszłym roku Chorwat wykładał na Uniwersytecie Realu Madryt, a także przed Izraelskim Towarzystwem Trenerów.

NIE ZWLEKAJ DŁUŻEJ!

Wydarzenie po raz kolejny zostało objęte patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Urzędu Miasta Poznania. Każdy z trenerów podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj >>

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:40
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij