2016-10-18 10:05 Lilianna Szymczak

Ivo Hain kolejnym prelegentem

Ivo Hain ze Sparty Praga będzie kolejnym prelegentem podczas Lech Conference. Już 2 grudnia w poznańskiej Arenie trener zespołu U-12 będzie opowiadał o aspektach ofensywnych w szkoleniu najmłodszych zawodników.

CZOŁOWA AKADEMIA W CZECHACH

Ivo Hain jest trenerem Akademii Sparty Praga, która od wielu lat jest jedną z najlepszych akademii w Czechach. 30-latek w swojej trenerskiej karierze współpracował z zawodnikami w różnym wieku, jednak jak sam podkreśla, najlepiej czuje się w pracy z najmłodszymi rocznikami akademii (od 12. do 14. roku życia). Czeski szkoleniowiec już od 2006 roku pracuje w zespole ze stolicy Czech i posiada licencję UEFA A.

PRZEDE WSZYSTKIM PRAKTYKA

Podczas Lech Conference nasz gość opowie - bazując na własnym doświadczeniu - jak można poprawić umiejętności najmłodszych zawodników w fazie atakowania. Hain skupi się przede wszystkim na przekazaniu swojej wiedzy dotyczącej indywidualnego szkolenia młodych piłkarzy.

Trenerzy zgromadzeni w poznańskiej Arenie będą mogli również przyjrzeć się pracy opiekuna drużyny U-12. Szkoleniowiec Sparty Praga wspólnie z zawodnikami Akademii Lecha Poznań zaprezentuje gamę ćwiczeń, które mają pomóc młodym piłkarzom jeszcze skuteczniej i efektywniej grać w ofensywie.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Wydarzenie po raz kolejny zostało objęte patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Urzędu Miasta Poznania. Każdy z trenerów podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj >>

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:40
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij