2016-10-25 11:10 Lilianna Szymczak

Eble trzecim prelegentem Lech Conference

Joachim Eble z FC Basel będzie trzecim prelegentem zbliżającej się Lech Conference. 2 grudnia w poznańskiej Arenie trener najmłodszych zespołów mistrza Szwajcarii będzie opowiadał o sferze mentalnej oraz motorycznej w szkoleniu najmłodszych zawodników.

ROZWÓJ MENTALNY OD NAJMŁODSZYCH LAT

Joachim Eble posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w pracy trenerskiej. Już od dziewięciu lat jest bezpośrednio związany z klubem ze stolicy Szwajcarii, gdzie odpowiada za szkolenie młodszych roczników akademii z przedziału U7- U9. Szkoleniowiec oprócz pracy trenerskiej w FC Basel ma w swoim CV również pracę instruktora przy Szwajcarskim Związku Piłki Nożnej, jest także ekspertem w Szwajcarskim Ministerstwie Sportu.

Tematem, którym zajmie się nasz gość podczas swojej prezentacji będzie "Sfera mentalna oraz motoryczna w dziecięcej piłce nożnej", na które klub z Bazylei kładzie ogromny nacisk w procesie szkolenia. Trenerzy zgromadzeni w poznańskiej Arenie będą mogli również przyjrzeć się pracy opiekuna najmłodszych drużyn FC Basel. Szkoleniowiec wspólnie z zawodnikami Akademii Lecha Poznań zaprezentuje gamę ćwiczeń, które mają pomóc młodym piłkarzom w rozwoju motorycznym.

MISTRZOWIE SZKOLENIA

Mistrz Szwajcarii od kilku lat uznawany jest za jedną z najlepszych akademii piłkarskich na świecie. Teraz bazylejczycy chcą podzielić się swoją wiedzą z trenerami, którzy 2 grudnia pojawią się w poznańskiej Arenie.

To dzięki odpowiednio wyszkolonym trenerom ich wychowankowie trafiają do najlepszych drużyn na świecie, m.in. Ivan Rakitić występuje w Barcelonie, Xherdan Shaqiri grał najpierw w Bayernie Monachium, a potem w Interze Mediolan, Granit Xhaka jest piłkarzem Arsenalu Londyn, a zaledwie 19-letni Breel Embolo już w zeszłym roku dał się poznać z dobrych występów na arenie międzynarodowej.

NIE ZWLEKAJ DŁUŻEJ!

Wydarzenie po raz kolejny zostało objęte patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Urzędu Miasta Poznania. Każdy z trenerów podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj >>

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:40
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij