2016-11-21 13:45 Lilianna Szymczak

Dorna prelegentem Lech Conference

Trener młodzieżowej reprezentacji Polski, a także koordynator "Narodowego Modelu Gry PZPN" będzie prelegentem Lech Conference. W piątek, 2 grudnia Marcin Dorna opowie o aspektach systemu szkolenia zaproponowanego przez piłkarską federację.

INSPIRACJE Z ZACHODU

Narodowy Model Gry nie jest gotowym rozwiązaniem dla szkoleniowców, ale przedstawia standardy zachowań zawodników na danej pozycji. Zadaniem trenerów jest to, by potrafić korzystać z informacji zawartych w projekcie i przygotowywać odpowiednie ćwiczenia, które rozwijają zdolności adeptów piłkarskich. Inspiracją do powstania Narodowego Modelu Gry były te, które już od wielu lat funkcjonują w federacjach m.in. Hiszpanii, Belgii oraz Niemiec.

Tematem prelekcji Marcina Dorny będą "Fazy przejściowe w Narodowym Modelu Gry - rozwiązania praktyczne". Oczywiście oprócz zagadnień teoretycznych związanych z kluczowymi w piłce nożnej momentami straty i odbioru piłki, każdy trener będzie miał okazję poznać system szkolenia Polskiego Związku Piłki Nożnej.

OSTATNI TYDZIEŃ ZAPISÓW

Wydarzenie po raz kolejny zostało objęte patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Urzędu Miasta Poznania. Każdy z trenerów podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego. Pamiętaj, że jeszcze tylko tydzień trwają zapisy na Lech Conference. Warto być 2 grudnia w poznańskiej Arenie! Formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj >>

Następne mecze

Sobota 19.10 godz.17:30
Legia Warszawa
vs |
Lech Poznań
Piątek 25.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij