2017-11-13 15:23 Adrian Gałuszka

Czesław Michniewicz prelegentem Lech Conference

Znany jest kolejny prelegent nadchodzącego Lech Conference. Będzie nim trener Czesław Michniewicz, który pełni funkcję selekcjonera reprezentacji Polski do lat 21. Podczas konferencji, która odbędzie się w poznańskiej Arenie opowie on o wymogach szkoleniowych wobec młodych piłkarzy oraz o tym, czego brakuje zawodnikom wchodzącym do Ekstraklasy.

Michniewicz to szkoleniowiec, który na ławce trenerskiej debiutował w Lechu Poznań. W klubie ze stolicy Wielkopolski pracował w latach 2003-2006, a wraz z nim zdobył Puchar oraz Superpuchar Polski. Następnie pełnił funkcję trenera wielu ekstraklasowych zespołów, może pochwalić się tytułem mistrza Polski za sezon 2006/07, który zdobył z ekipą Zagłębia Lubin. Od lipca tego roku sprawuje rolę selekcjonera młodzieżowej kadry do lat 21, z którą bierze obecnie udział w eliminacjach do mistrzostw Europy.

"Czego brakuje piłkarzom wchodzącym do Ekstraklasy? Wymogi szkoleniowe stawiane wobec młodych zawodników" - to temat prelekcji 47-letniego szkoleniowca. W jego ramach opiekun młodzieżowej reprezentacji Polski scharakteryzuje braki, jakie posiadają zawodnicy stawiający pierwsze kroki w najwyższej klasie rozgrywkowej. Prelegent opowie także o wymaganiach, jakie dany gracz musi spełniać, aby z powodzeniem grać na boiskach ekstraklasy.

Hubert Nowacki, koordynator projektu Lech Conference, nie ukrywa zadowolenia z powodu obecności na konferencji selekcjonera reprezentacji Polski do lat 21. - Czesław Michniewicz to osoba z bogatym doświadczeniem zdobytym jako trener zespołów Ekstraklasy. Jako szkoleniowiec niejednokrotnie podejmował decyzje dotyczące wprowadzania młodych graczy do drużyny, dlatego jego prelekcja zapowiada się bardzo ciekawie. W niej poruszy – bazując na własnych obserwacjach: jakie elementy rzemiosła piłkarskiego wymagają u nich największej poprawy przed wprowadzaniem na najwyższy krajowy poziom ligowy. Liczymy, że wnioski okażą się pomocne przy ustalaniu programów szkolenia akademii w naszym kraju – zaznacza Nowacki.

Zapisz się już dziś!

Cały czas można zapisywać się na jedną z największych konferencji szkoleniowych. Cennik przygotowany jest zarówno wersji dla trenerów z Polski (w PLN), jak i zagranicy (w EUR).

Informujemy, że do piątku, 17 listopada obowiązuje niższa cena wejścia na Lech Conference 2017. Każdy z gości podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego. Warto być z nami 8 grudnia w poznańskiej Arenie!

Następne mecze

Czwartek 01.10 godz.19:00
Royal Charleroi SC
vs |
Lech Poznań
Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij