2015-06-26 00:00 Karol Szumlicz, fot. Adam Ciereszko

Znamy kadrę na obóz w Gniewinie

Trener Maciej Skorża na obóz przygotowawczy do Gniewina zabiera 27 zawodników. Wśród nich możemy znaleźć czterech debiutantów: Dariusza Dudkę, Marcina Robaka, Abdula Aziza Tetteha oraz Denisa Thomallę.

Trener Maciej Skorża na obóz przygotowawczy do Gniewina zabiera 27 zawodników. Wśród nich możemy znaleźć czterech debiutantów: Dariusza Dudkę, Marcina Robaka, Abdula Aziza Tetteha oraz Denisa Thomallę.

Do Gniewina mimo kontuzji pojadą Paulus Arajuuri oraz Gergo Lovrenciscs, którzy będą trenowali indywidualnie pod okiem trenera przygotowania fizycznego Andrzeja Kasprzaka. Ten drugi w piątek przechodził badania w klinice Rehasport, które miały ocenić jego stan zdrowia. Od początku w pełnym treningu będzie Marcin Robak, który do tej pory trenował indywidualnie. W kadrze zabrakło młodych zawodników: Niklasa Zulciaka oraz Antonijsa Cernomordijsa. Niemiec nadal boryka się z kontuzją stawu skokowego, Łotysz zaś do nowego sezonu będzie się przygotowywał z drużyną rezerw prowadzoną przez Ivana Djurdjevicia.

Piotr Kurbiel, Krystian Sanocki oraz Kamil Jóźwiak decyzją sztabu szkoleniowego dołączą do kadry pierwszego zespołu po zgrupowaniu. Wcześniej wymieniona trójka dostała urlop z powodu gry w finale Centralnej Ligi Juniorów.

Kadra Kolejorza na obóz w Gniewinie:

Bramkarze: Jasmin Burić, Krzysztof Kotorowski, Maciej Gostomski, Mateusz Lis

Obrońcy: Barry Douglas, Tomasz Kędziora, Tamas Kadar, Dariusz Dudka, Kebba Ceesay, Paulus Arajuuri, Maciej Wilusz, Marcin Kamiński, Jan Bednarek

Pomocnicy: Łukasz Trałka, Karol Linetty, Szymon Pawłowski, Gergo Lovrencsics, Darko Jevtić, Szymon Drewniak, Kasper Hamalainen, David Holman, Jakub Serafin, Dariusz Formella, Abdul Aziz Tetteh

Napastnicy: Denis Thomalla, Marcin Robak, Dawid Kownacki

Następne mecze

Sobota 23.09 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Stal Mielec
Czwartek 28.09 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij