2020-01-13 10:38 Lilianna Szymczak , fot. Adam Ciereszko

Zimowe ferie z Lechem Poznań

Nie masz pomysłu na ferie dla Twojej pociechy? Zastanawiasz się, jak w duchu piłki nożnej zorganizować czas dziecku? Z nami na pewno Ci się uda! Lech Poznań Football Academy organizuje zimowe obozy oraz półkolonie. Zapisz swoją pociechę już dziś!

U podnóża Gór Sowich

Nowa Ruda położona u podnóża Gór Sowich to atrakcyjne miejsce na aktywne i efektywne spędzenie zimowych ferii. Podczas turnusu (25.01 - 31.01.2020), młodzi piłkarze będą mogli trenować pod okiem najlepszych szkoleniowców Lech Poznań Football Academy, ale również odbędą warszaty z psychologii sportowej czy testy piłkarskie i kompleksową ocenę każdego zawodnika. Ponadto na każdego zawodnika czekają piłkarskie gadżety, a rodzice będą mogli śledzić relację foto-video na facebookowym fanpage'u LPFA z każdego z wyjazdów!

Więcej informacji oraz zapisy >>

A może nad morzem?

Kolejną atrakcyjną propozycją na spędzenie udanych ferii jest wyjazd do nadmorskiego Rewalu. Świetnie znana turystom miejscowość położona nad morzem, przy pięknej piaszczystej plaży. Właśnie w takiej, nadmorskiej scenerii nasi młodzi piłkarze wezmą udział w codziennych treningach piłkarskich, które będą odbywać się na pełnowymiarowym boisku.

W programie oprócz treningów znajdziemy m.in. warsztaty z psychologii sportowej oraz testy piłkarskie i kompleksową ocenę każdego zawodnika. Wszystko to zawarte jest w jedynym turnusie, który odbędzie się od 1 do 7 lutego 2020 roku. Więcej informacji oraz zapisy >>

Zimowe półkolonie na Stadionie Poznań

Wraz z początkiem zimy zapraszamy do udziału w piłkarskich półkoloniach z Lech Poznań Football Academy. Odbędą się one na Stadionie Poznań. Nie ważne, czy Twoje dziecko jest już w struktach LPFA, czy jeszcze nie - wszystkim uczestnikom gwarantujemy olbrzymią dawkę piłkarskich emocji pod okiem najlepszych trenerów Kolejorza. Zajęcia będą odbywały się na boiskach treningowych przy stadionie Kolejorza oraz innych obiektach sportowych w Poznaniu.

Ponadto na adeptów piłki nożnej czekać będzie wiele sportowych atrakcji. Ścianka wspinaczkowa, wyjście do Muzeum Rogala, zwiedzanie poznańskiego stadionu, seans w kinie czy Laboratorium Wyobraźni, a także piłkarskie gadżety i możliwość poznania piłkarzy pierwszej drużyny Kolejroza. To wszystko zostało przygotowane z myślą o najmłodszych uczestnikach niebiesko-białych półkolonii!

Warto podkreślić, że gwarantujemy aż do 10 godzin opieki nad pociechą. Godziny przyprowadzania i odbioru najmłodszych: 7:00-8:00 oraz 16:00-17:00

Turnus 1: 27 - 31.01.2020
Turnus 2: 03 - 07.02.2020
Cena: 549 zł

Zapisy >>>

Następne mecze

Niedziela 20.09 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Warta Poznań
Niedziela 27.09 godz.15:00
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij