2020-11-23 13:33 Lech Poznań

Załóż PKO Konto Za Zero i spotkaj się z lechitami

Od rozmowy z Tymoteuszem Puchaczem oraz Jakubem Moderem dzieli Cię w zasadzie jedno kliknięcie. Do 30 listopada załóż PKO Konto Za Zero z Oficjalną Kartą Ekstraklasy z herbem Lecha Poznań, weź udział w specjalnie przygotowanej promocji i porozmawiaj z zawodnikami Kolejorza. Dodatkowo, możesz dostać pakiet Sport lub Film na platformie Canal+ telewizji przez Internet na pół roku!

Warunki skorzystania z promocji są wyjątkowo proste. Wymagane jest założenie Konta Za Zero w ramach współpracy klubów Ekstraklasy, zgodnie z obowiązującym regulaminem >>> Co musisz zrobić później? Wybrać Oficjalną Kartę Ekstraklasy z wizerunkiem Kolejorza, a także wyrazić zgodę na komunikację marketingową PKO Banku Polskiego. Pamiętaj również o wykonaniu - w ciągu 30 dni - minimum trzech transakcji bezgotówkowych za pomocą tej karty.

PKO Konto Za Zero założysz tutaj >>>>

Prawda, że proste? Po spełnieniu tych warunków możesz wziąć udział w specjalnej promocji. Aż przez pół roku m.in. mecze Kolejorza i innych drużyn PKO Ekstraklasy obejrzysz całkowicie za darmo. W pakiecie Sport na Platformie CANAL+ telewizji przez Internet zobaczysz jeszcze m.in. spotkania ligi angielskiej, hiszpańskiej, czy francuskiej, a także NBA i wiele innych wydarzeń oraz magazynów sportowych. A może wolisz filmowe emocje lub posiadasz już Pakiet Sport w platformie CANAL+? Nie ma problemu! Możesz w ramach promocji wybrać Pakiet Film.

Lech Poznań - wspólnie z PKO Bankiem Polskim - przygotował też coś specjalnie dla swoich kibiców. Pierwsze 50 osób, które założy konto i skorzysta z promocji, będzie miało okazję porozmawiać z Tymoteuszem Puchaczem oraz Jakubem Moderem. Jak? Za pomocą platformy ZOOM! Wszystkie szczegóły przekażemy zainteresowanym osobom już bliżej całego wydarzenia.

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij