- Niedobrze, że przy takimi wyniku przeciwnik miał jednak tyle sytuacji podbramkowych. Trzeba być jednak zadowolonym z tego rezultatu. To był dopiero nasz drugi mecz o stawkę i stąd kilka błędów. Musimy wejść na wyższy poziom i mam nadzieję, że już w Gliwicach nasza organizacja gry będzie wyglądała znacznie lepiej. Dziś szybko odebraliśmy przeciwnikowi atut. Starali się nas gonić, ale za wiele mi mogli nam zrobić - dodał Zieliński.
Next matches
Thursday
16.07 godz.19:00
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Tuesday
21.07 godz.19:00
Aarhus GF
Lech Poznań
Recommended
Subscribe