2018-04-14 21:27 Mateusz Szymandera , fot. Przemysław Szyszka

Wysokie zwycięstwo kibiców

Drużyna Wiary Lecha czekała trzy mecze na wiosenne zwycięstwo. W sobotę pokonała Kłos Zaniemyśl 5:0.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla podopiecznych trenera Jarosława Wróblewskiego, którzy za sprawą Dawida Kaczmarka objęli prowadzenie. Stało się to już w 5. minucie spotkania. Jak się później okazało było to jedyne trafienie przed przerwą. Kolejne bramki padły w drugiej połowie.

Sygnał do dalszego strzelania w 55. minucie dał Mateusz Bednarek (na zdjęciu). Ta bramka jednoznacznie przechyliła szalę zwycięstwa na korzyść kibiców. Na kwadrans przed końce wynik podwyższył Tomasz Smura. W ostatnich minutach spotkania na listę strzelców wpisali się jeszcze Michał Niedźwiedzki i Dawid Norek.

Kibice od pierwszej minuty przeważali i nie pozwoli gościom na stworzenie zagrożenia pod własnym polem karnym. Drużyna z Zaniemyśla miała problemy z zagrożeniem bramki Michała Pecolda, który w drugim meczu z rzędu zachował czyste konto.

Za tydzień kibice zagrają z Concordią Murowana Goślina. To spotkanie odbędzie się w sobotę 21 kwietnia o godz. 16 w Murowanej Goślinie.

K.K.S. WIARA LECHA - KŁOS ZANIEMYŚL 5:0 (1:0)

Bramki: Kaczmarek (5), M. Bednarek (55), Smura (76), Niedźwiedzki (82), Norek (88)

DWL: Michał Pecold - Sławomir Makowski, Stanisław Makowski, Maciej Łaszyński, Michał Dąbrowski - Jakub Pawlaczyk, Dominik Bednarek (84. Artur Adamski), Tomasz Smura - Michał Niedźwiedzki (84. Dawid Norek), Mateusz Bednarek (82. Maciej Janas), Dawid Kaczmarek (86. Dominik Siejak)