2017-12-02 14:35 Adrian Gałuszka , fot. Adam Ciereszko

Wypowiedzi po meczu rezerw

Po zakończeniu starcia z Unią Solec Kujawski (1:1) piłkarze oraz drugi trener rezerw Kolejorza nie kryli rozczarowania. Gracze pierwszej drużyny Dumy Wielkopolski, Tymoteusz Puchacz oraz Marcin Wasielewski, podkreślali, że ich zespołowi zabrakło w meczu z Unią należytej koncentracji i konsekwencji.

Marek Bajor (drugi trener Lecha II Poznań)

Podobnie jak przed tygodniem zagraliśmy dwie różne połowy, ale nie jest to w naszym przypadku regułą. Dziś to pierwszą z nich zagraliśmy nieco słabszą, wydawało nam się chyba, że w łatwy sposób zdobędziemy komplet punktów. Okazało się, że przeciwnik dość dobrze ustawił się taktycznie i bronił dostępu do bramki. Można powiedzieć, że zabrakło nam dziś klarownych okazji do strzelenia zwycięskiego gola. Szkoda straty bramki po stałym fragmencie, tym bardziej, że wiedzieliśmy, że rywale mają w swoim składzie dwóch wysokich stoperów.

Tymoteusz Puchacz (obrońca Lecha II Poznań)

Można powiedzieć, że nie weszliśmy w mecz należycie skoncentrowani. Na początku ta gra nam się nie układała, co po przerwie udało się poprawić. Po zdobyciu bramki na 1:0 wydawało się nam, że kontrolujemy to spotkanie. Jeśli wychodzimy na mecz skoncentrowani i konsekwentni w swoich działaniach, potrafimy grać dobrą piłkę. Dziś nam tego nieco zabrakło.

Marcin Wasielewski (pomocnik Lecha II Poznań)

Mimo dobrego początku drugiej połowy to rywale przejęli kontrolę. Wygrywali dużo pojedynków w powietrzu i ta bramka wyrównująca trochę wisiała w powietrzu. Wydaje mi się, że czasem brak nam koncentracji i pewności siebie. Naprawdę szkoda tej dzisiejszej straty punktów.

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:30
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij