2022-07-31 19:42 Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Wypowiedzi po meczu Lech Poznań - Wisła Płock

Lech Poznań przegrał z Wisłą Płock 1:3 w 3. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Tak to spotkanie skomentowali przedstawiciele Kolejorza. 

ALAN CZERWIŃSKI (OBROŃCA LECHA POZNAŃ):

- Ta porażka bardzo boli. Trzy stracone bramki u siebie to stanowczo za dużo. Przy wyniku 1:2 mocno naciskaliśmy, mieliśmy dobre sytuacje do wyrównania, niektóre z nich po prostu musieliśmy wykorzystać. Wcześniej próbowaliśmy nacierać z różnych stron, środkiem i bokami, ale Wisła nie pozwalała nam na zbyt wiele stuprocentowych okazji. Goniliśmy wynik z 0:2, gdyby udało nam się doprowadzić do stanu 2:2, ta końcówka mogłaby wyglądać zupełnie inaczej.

JOHN VAN DEN BROM (TRENER LECHA POZNAŃ):

- Wynik to nie tylko to, co widzimy na boisku. On się oczywiście liczy, ale to nie było wszystko. Mogę tutaj powiedzieć to, co powiedziałem też w szatni moim piłkarzom. Jestem dumny z drużyny za to, co próbowali robić. Jestem dumny, bo naprawdę walczyli o wynik. Mieliśmy trochę pecha, jeśli chodzi o wykańczanie akcji. Jesteśmy nieszczęśliwi z powodu wyniku, ale dla mnie zasługiwaliśmy na więcej niż ten końcowy wynik.

Niestety jest jak jest. To nie wystarczyło do odwrócenia rezultatu. Wiem, jest ciężko, przegrywamy domowy mecz, mamy zero punktów w ekstraklasie, przegraliśmy dwa spotkania. Musimy jednak mieć podniesioną głowę i dalej pracować. W czwartek mamy ważne spotkanie, musimy patrzeć przed siebie i walczyć dalej.

Następne mecze

Czwartek 11.08 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Víkingur Reykjavík
Niedziela 14.08 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Śląsk Wrocław

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij