2023-05-23 13:13 Lech Poznań

Wyjątkowa Strefa Rozrywki na Dzień Dziecka

W sobotę przy Bułgarskiej ostatni mecz sezonu 2022/23. Z racji na koniec tej emocjonującej kampanii, a także na zbliżający się wielkimi krokami Dzień Dziecka przygotowaliśmy wiele dodatkowych atrakcji dla najmłodszych kibiców. Przed pierwszym gwizdkiem meczu Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok zapraszamy więc do Strefy Rozrywki, a później do Sektora Rodzinnego. Atrakcji nie będzie brakować!

Najpierw Strefa Rozrywki...

Strefa Rozrywki umiejscowiona jest na przestrzeni trawiastej w narożniku ulic Ptasiej oraz Bułgarskiej. Najmłodsi kibice już od godziny 14:30 znajdą dla siebie wiele atrakcji. Co dokładnie przygotowaliśmy?

  • różne dmuchańce
  • animacje
  • strefę chill
  • ściankę wspinaczkową
  • oglądanie wozu strażackiego od środka i możliwość rozmowy ze strażakami
  • mini-boisko, gdzie będzie można pograć w piłkę pod okiem trenera Lech Poznań Football Academy
  • wyścigi, a także prezentację kosiarek naszego sponsora technicznego - STIGA
  • grę interaktywną "W poszukiwanie skarbów"
  • spotkanie z alpakami (od 15:00 do 17:30)
  • w Strefie Rozrywki pojawi się także piłkarz pierwszej drużyny Lecha Poznań (około 16:30)

A później Sektor Rodzinny

Również w Sektorze Rodzinnym przygotowaliśmy atrakcje dla najmłodszych sympatyków Kolejorza. Tym razem dzieci będą mogły zobaczyć pokaz laserowy, a także wziąć udział w warsztatach małego chemika. Oprócz tego będzie: fotobudka 360, malowanie buziek, mecz piłkarski czy niebieskie warkoczyki dla dziewczynek, a także Koło Fortuny z kolejowymi gadżetami.

Od godziny 16:30 rodzice będą mogli zostawić swoje pociechy pod opieką naszych animatorów w Sektorze Rodzinnym (trybuna III im. Czapczyka). Co ważne, dzieci będą mogły zostać tam (skyboxy nr 38 i 39) przez cały okres trwania meczu, a opiekunowie będą mogli odebrać je w dowolnym momencie, nawet tuż po zakończeniu spotkania.

Jeżeli jednak nie chcesz rozstawać się z dzieckiem na tak długi czas, to zapraszamy do skyboxa ze swoją pociechą jeszcze przed piłkarskim starciem, a twoje dziecko będzie miało pomalowaną buzię, a potem z trybun będzie mogło wspierać piłkarzy.

Bilety na mecz Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok >>>

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij