2017-06-25 12:11 Mateusz Szymandera

Wracają do treningów

Łukasz Trałka, Maciej Gajos, Marcin Robak i Szymon Pawłowski w niedzielę dołączą do drużyny i rozpoczną przygotowania do czwartkowego meczu z FK Pelister. Cała czwórka ze względu na drobne problemy zdrowotne nie wystąpiła w meczu sparingowym z Hapoelem Beer Szewa.

Wspomniani zawodnicy podczas zgrupowania nie trenowali z zespołem. Trałka, Gajos i Robak już od początku obozu pracowali indywidualnie. W przypadku pierwszej dwójki była to konsekwencja urazów z poprzedniego sezonu. Z kolei Robak przed rozpoczęciem przygotowań był chory i w związku z tym nie był gotowy do tego, by pracować na najwyższych obciążeniach.

W czwartek po popołudniowym treningu drobny uraz zgłosił także skrzydłowy Szymon Pawłowski. Sztab szkoleniowy po konsultacji z fizjoterapeutami zdecydował, że cała czwórka nie wystąpi w jedynym meczu kontrolnym podczas letniego okresu przygotowawczego. - Nie chcieliśmy ryzykować ich zdrowia - tłumaczy pierwszy trener Kolejorza, Nenad Bjelica.

Jego podopieczni w sobotę zakończyli sześciodniowe zgrupowanie w Opalenicy. Czasu na odpoczynek nie będą mieli jednak dużo, bo już w niedzielę rozpoczną przygotowania do czwartkowego spotkania z FK Pelister. W nich uczestniczyć już będą wspomniani zawodnicy. - Niewykluczone, że cała czwórka będzie do naszej dyspozycji na ten mecz - podkreśla chorwacki opiekun Kolejorza

Następne mecze

Sobota 11.12 godz.15:00
Radomiak Radom
vs |
Lech Poznań
Niedziela 19.12 godz.15:00
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij