2021-11-22 10:31 Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Wolontariat przy Lech Conference i Enea Lech Cup

Trwa rekrutacja wolontariuszy, którzy chcieliby pomóc przy organizacji Lech Conference oraz Enea Lech Cup. Te dwa wydarzenia to piłkarskie projekty łączące prelekcje doświadczonych trenerów ze sportową rywalizacją dwunastoletnich zawodników, którzy na co dzień reprezentują barwy czołowych drużyn ze Starego Kontynentu.

Enea Lech Cup i Lech Conference to wydarzenia, które co roku przyciągają do stolicy Wielkopolski setki sympatyków młodzieżowej piłki nożnej. Najpierw, 3 grudnia w Hali Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na Morasku zasiądą trenerzy nie tylko z Polski, ale z całej Europy, którzy poznają od strony praktycznej oraz teoretycznej metody pracy prelegentów. Z kolei jedna z największych piłkarskich imprez w Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się już dzień później i potrwa przez cały weekend (4-5 grudnia).

Pomóż nam w organizacji obu wydarzeń

Od naszych wolontariuszy oczekujemy otwartości, kreatywności, samodzielności oraz dużego zaangażowania. Pomoc potrzeba będzie w dniach 2-5 grudnia. Do zadań wolontariuszy będzie należało m.in. pakowanie pakietów dla uczestników konferencji, obsługa recepcji podczas Lech Conference, weryfikacja uczestników konferencji, wydawanie pakietów startowych oraz zestawów do tłumaczenia symultanicznego, pomoc przy stoliku sędziowskim podczas turnieju Enea Lech Cup, koordynacja animacji podczas turnieju, pomoc trenerom-opiekunom drużyn występujących w tegorocznej edycji turnieju, w tym transport z lotniska, a także bieżąca pomoc przy organizacji obu wydarzeń.

Poza satysfakcją z współorganizowania jednego z najlepszych młodzieżowych turniejów piłki nożnej i najważniejszego forum piłkarskiego w kraju, każdy wolontariusz otrzyma koszulkę, certyfikat potwierdzający uczestnictwo w imprezie, wyżywienie oraz dwa vouchery na bilety na mecze Lecha Poznań. Najcenniejsze może okazać się jednak doświadczenie, możliwość rozwoju językowego oraz nabycie cennych kontaktów.

Kiedy i gdzie?

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku, 25 listopada 2021 roku pod adresem: agata.jankowska@lechpoznan.pl. W wiadomości prosimy napisać imię, nazwisko, numer telefonu, informację o obecności na poprzednich edycjach, dyspozycyjność w dniach 2-6.12.2021 r. Do wiadomości prosimy załączyć także CV i/lub krótką notkę o sobie.

Pamiętaj, że dołączając do grona wolontariuszy Enea Lech Cup i Lech Conference możesz nie tylko zdobyć doświadczenie w organizacji międzynarodowego wydarzenia, ale przede wszystkim przeżyć niesamowitą przygodę i nawiązać cenne kontakty. Wspólnie możemy stworzyć jedno z największych młodzieżowych piłkarskich wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej!

_______

Klauzula informacyjna

Administratorem Twoich danych osobowych jest KKS Lech Poznań SA z siedzibą w Poznaniu (60-320) przy ulicy Bułgarskiej 17, (dalej: my).

Inspektor ochrony danych

Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych. Jest to osoba, z którą możesz kontaktować się w sprawach związanych z posługiwaniem się przez nas danymi osobowymi, które nam udzielasz oraz korzystania z praw, które w związku z tym masz. Z inspektorem możesz kontaktować się w następujący sposób:

  • listownie na adres: Inspektor Ochrony Danych Osobowych KKS Lech Poznań S.A., ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań
  • przez e-mail: inspektorodo@lechpoznan.pl;

Posługujemy się danymi osobowymi, żeby ocenić Twoje kwalifikacje, zdolności i umiejętności do pracy na stanowisku, na które aplikujesz, jak również wybrać odpowiednią osobę do pracy u nas. Posługujemy się danymi osobowymi na podstawie przepisów prawa w związku z chęcią zawarcia z Tobą odpowiedniej umowy. Ponadto na podstawie Twojej zgody, w zakresie danych innych niż ww., które nam przekazujesz w swojej aplikacji. Mamy także uzasadniony interes w tym, aby sprawdzić Twoje umiejętności i zdolności podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Będziemy przechowywać Twoje dane przez czas związany z okresem rekrutacji i ewentualnymi roszczeniami z nią związanymi, a w przypadku zgody do czasu jej wycofania, lecz nie dłużej niż przez sześć miesięcy. Dane mogą być przekazywane podmiotom pomagającym nam w procesie rekrutacji np. firmom IT itp., a w innych przypadkach uprawnionym organom państwowym.

Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania a ponadto wycofania zgody, co pozostaje jednak bez wpływu na okres przed jej wycofaniem, jak również wniesienia sprzeciwu gdy przetwarzamy dane na podstawie uzasadnionego interesu prawnego. Jeśli chcesz skorzystać z tych praw skontaktuj się z nami:

- listownie na adres: KKS Lech Poznań S.A., ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań;
- przez e-mail: lech@lechpoznan.pl;
- formularz kontaktowy Biura Obsługi Kibica: https://bok.lechpoznan.pl;
- telefonicznie: +48 (61)8863000.

W każdym czasie przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Następne mecze

Sobota 11.12 godz.15:00
Radomiak Radom
vs |
Lech Poznań
Niedziela 19.12 godz.15:00
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij