2016-06-23 16:25 Mateusz Szymandera

Wolne popołudnie

Wolne popołudnie otrzymali od sztabu szkoleniowego piłkarze Lecha Poznań. - To będzie dla nich czas na regenerację, bo w piątek wracamy do ciężkiej pracy - mówi trener Kibu Vicuna.

Zawodnicy Kolejorza od poniedziałku przygotowują się do nowego sezonu podczas obozu w Kępie koło Sochocina. Lechici już kilka godzin po przyjeździe trenowali na boisku przy hotelu, w którym są zameldowani. We wtorek trenowali dwa razy dziennie. W środę tylko przed południem, ale kilka godzin później zagrali mecz kontrolny z Wisłą Płock.

W czwartek na boisko wyszli tylko raz. - To ten moment w trakcie obozu, w którym musimy dać zawodnikom wolne. Bardzo ciężko pracujemy na obozie. Musimy na chwilę zmniejszyć obciążenia, przede wszystkim młodszym zawodnikom. Każdy z nich potrzebuje chwili odpoczynku. To dobry moment, żeby skorzystać m.in. z odnowy biologicznej - mówi drugi trener Kolejorza.

Na boisko poznaniacy wrócą w piątek przedpołudniem. Kilka godzin później zagrają drugi mecz w trakcie zgrupowania. Ich rywalem będzie Górnik Łęczna.

Następne mecze

Niedziela 23.02 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Piątek 28.02 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij