2017-06-01 13:09 Lilianna Szymczak , fot. Adam Ciereszko

Wilusz trenuje z drużyną

Maciej Wilusz wrócił do treningów z drużyną i przygotowuje się do ostatniego ligowego meczu w obecnym sezonie. Decyzję o ewentualnej grze w spotkaniu z Jagiellonią Białystok podejmie sztab szkoleniowy.

Wilusz i Gajos byli mocno poobijani po niedzielnym spotkaniu z Wisłą Kraków. Lechici jeszcze w trakcie meczu mieli udzieloną pomoc medyczną. Stoper Kolejorza boisko opuścił po pierwszej części gry, z kolei pomocnik Lecha został w 58. minucie zmieniony przez Łukasza Trałkę.

Wilusz już w środę w pierwszej części zajęć trenował wspólnie z drużyną, a później ćwiczył pod okiem trenera przygotowania fizycznego, Andrzeja Kasprzaka. Następnego dnia przepracował wspólnie z zespołem całą jednostkę treningową.

Z kolei Gajos w czwartek trenował jeszcze indywidualnie i jego występ w meczu z Jagiellonią Białystok stoi pod znakiem zapytania.

Następne mecze

Sobota 11.12 godz.15:00
Radomiak Radom
vs |
Lech Poznań
Niedziela 19.12 godz.15:00
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij