2021-08-25 10:42 Lilianna Szymczak

"Wierny Kibic Kolejorza" po raz piąty

Wraz z rozpoczęciem sezonu powróciła akcja "Wierny Kibic Kolejorza". Meczem Lecha Poznań z Pogonią Szczecin (28 sierpnia, godzina 17:30) kontynuujemy piątą edycję programu skierowanego dla najmłodszych kibiców. Jak co sezon, za zebranie co najmniej trzynastu pieczątek będzie możliwość odbioru specjalnej nagrody.

Każde spotkanie rozegrane na Stadionie Poznań to szansa na zebranie jednej pieczątki na specjalnie przeznaczonej do tego karcie. Te będzie można odebrać w Stacji Kolejorz Stadion, a także od koziołków Gzuba i Ejbra, które będą je rozdawać w Sektorze Rodzinnym (trybuna im. Czapczyka). Nasze niebiesko-białe maskotki podczas każdego meczu będą też podbijać te karty specjalnie przygotowanymi stemplami.

A co jest do wygrania? Najmłodsi fani Lecha Poznań (do 13. roku życia), którzy uzbierają co najmniej trzynaście pieczątek będą mieli szansę spotkać się z piłkarzami pierwszego zespołu. Co się wydarzy na tym wydarzedniu*? To już pozostanie niespodzianką, ale już teraz możemy obiecać, że atrakcji nie zabraknie, o czym możecie się przekonać z video, które powstały w poprzednich latach.

Regulamin akcji >>>

* Termin spotkania zostanie ogłoszony przed zakończeniem sezonu 2021/22. Aby móc spotkać się z piłkarzem należy przyjść z kartą z co najmniej trzynastoma zebranymi pieczątkami

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij