2021-07-21 11:02 Lilianna Szymczak

"Wierny Kibic Kolejorza" po raz piąty

Początek rozgrywek to również start akcji "Wierny Kibic Kolejorza". Meczem Lecha Poznań z Radomiakiem Radom rozpoczynamy piątą edycję programu skierowanego dla najmłodszych kibiców. Jak co sezon, za zebranie co najmniej trzynastu pieczątek będzie możliwość odbioru nagrody-niespodzianki.

Każde spotkanie rozegrane na Stadionie Poznań to szansa na zebranie jednej pieczątki na specjalnie przeznaczonej do tego karcie. Te będzie można odebrać w Stacji Kolejorz Stadion, a także od koziołków Gzuba i Ejbra, które będą je rozdawać w Sektorze Rodzinnym (trybuna im. Czapczyka). Nasze niebiesko-białe maskotki podczas każdego meczu będą też podbijać te karty specjalnie przygotowanymi stemplami.

A co jest do wygrania? Najmłodsi fani Lecha Poznań (do 13. roku życia), którzy uzbierają co najmniej trzynaście pieczątek będą mieli szansę spotkać się z piłkarzami pierwszego zespołu. Co się wydarzy na tym wydarzedniu*? To już pozostanie niespodzianką, ale już teraz możemy obiecać, że atrakcji nie zabraknie, o czym możecie się przekonać z video, które powstały w poprzednich latach.

Regulamin akcji >>>

* Termin spotkania zostanie ogłoszony przed zakończeniem sezonu 2021/22. Aby móc spotkać się z piłkarzem należy przyjść z kartą z co najmniej trzynastoma zebranymi pieczątkami

Następne mecze

Piątek 30.07 godz.20:30
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Środa 04.08 godz.16:00
Lech II Poznań
vs |
Znicz Pruszków

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij