2016-06-27 13:40 Mateusz Szymandera

Wiceprezes na zgrupowaniu

Wiceprezes Lecha Poznań Piotr Rutkowski przyjechał na zgrupowanie, aby zobaczyć w jakich warunkach do nowego sezonu przygotowują się piłkarze Kolejorza. Do stolicy Wielkopolski wróci we wtorek.

Rutkowski do Kępy koło Sochocina, gdzie trenują od ośmiu dni lechici przyjechał już w czwartek. Po dwudniowej obecności wrócił do Poznania, a jeszcze w piątek obejrzał spotkanie juniorów młodszych Lecha, którzy walczą o trzecie z rzędu mistrzostwo Polski. Ponownie na obóz przyjechał w niedzielę.

- Staram się pojawić na każdym obozie, żeby zobaczyć jaka jest atmosfera w zespole, czy wszyscy są zadowoleni, a także sprawdzić w jakich warunkach trenujemy. To też okazja, żeby porozmawiać z piłkarzami i trenerem - podkreśla Rutkowski, który jest pod wrażeniem warunków jakie mają do treningów piłkarze Kolejorza.

Jego zdaniem ośrodek, w którym przebywają lechici stoi na bardzo wysokim poziomie. - Warunki są fantastyczne, nawet lepsze niż w Austrii i Niemczech. W Polsce powstało po Euro wiele takich ośrodków. Wizyta na Mazowszu jest dla nas okazją, żeby spróbować czegoś nowego. W Wielu ośrodkach byliśmy, ale jeszcze nie w tej części kraju - zaznacza Rutkowski.

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij