2020-04-23 15:53 Lech Poznań

#wGóręSerca: ogromne wsparcie kibiców oraz opinie o akcji

Kibice Lecha Poznań wielokrotnie pokazywali, że są z klubem nawet w najtrudniejszych chwilach. I tym razem - pomimo sytuacji, która odcisnęła swoje piętno na życiu nas wszystkich - postanowili go wspomóc, inwestując w przyszłość. Warto również podkreslić, że akcja #wGóręSerca cieszy się popularnością wśród osób związanych z piłką nożną.

Sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 sparaliżowała świat sportu oraz wszystkie sektory naszego życia. Świadomi powagi okoliczności oraz nowych wyzwań nie chcieliśmy się do Ciebie zwracać z prośbą o zwykły datek, a coś, z czego sam będziesz mógł czerpać korzyści w przyszłości. Stąd pomysł na akcję #wGóręSerca, która szybko zyskała popularność wśród kibiców oraz uznanie w oczach osób związanych z piłką nożną.

Dbając o Ciebie, Twoje finanse, podkreślając, że jesteś naszym partnerem, poprosiliśmy Cię o tzw. "pożyczkę na wysoki procent". Co bowiem oznacza wsparcie Lecha i uczestnictwo w akcji #wGóręSerca? Zdublowanej każdej kwoty (minimum 20 złotych) wpłaconej przez Ciebie, którą będziesz mógł wykorzystać wraz z rozpoczęciem nowego sezonu na zakup biletów lub karnetu.

Dzięki wsparciu 2431 osób udało się zebrać blisko 250 000 złotych*! 10 procent podanej sumy to kwota płynąca z zakupu koszulki meczowej #98Lecha.

- Bardzo doceniamy wsparcie, które nam okazujecie. To pokazuje, że Lech Poznań jest rodzinnym klubem. Zrobimy wszystko, aby wam to wynagrodzić, gdy tylko wrócimy na boisko. Mamy nadzieję, że dostarczymy wam wielu powodów do dumy - mówi kapitan Kolejorza, Thomas Rogne.

Setki wpisów, a także dziesiątki publikacji sprawiły, że inicjatywa pracowników Lecha Poznań jest jednym z najczęściej poruszanych tematów w mediach społecznościowych. W tym trudnym momencie dawny klub postanowili wspomóc również wychowankowie, których do niedawna mogliśmy oglądać na boiskach ekstraklasy. Znaleźli się wśród nich Dawid Kownacki, Karol Linetty oraz Jan Bednarek, a chęć pomocy zapowiadają kolejne osoby związane z Kolejorzem.

* - dane aktualne na godzinę publikacji tekstu

Następne mecze

Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań
Sobota 17.10 godz.00:00
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij