2018-10-09 12:26 Adrian Gałuszka

Weź udział w stażu trenerskim Akademii Lecha Poznań

Obserwacja treningów drużyn wronieckiej części Akademii Lecha Poznań i pierwszego zespołu Kolejorza, konsultacje warsztatowe z ich szkoleniowcami czy spotkanie z dyrektorem szkolenia akademii. To tylko niektóre z możliwości, które otrzyma każdy uczestnik stażu trenerskiego organizowanego przez Akademię Lecha Poznań w dniach 5-9 listopada.

Głównym celem tej inicjatywy jest dzielenie się wiedzą szkoleniową oraz pomoc w rozwoju trenerom grup młodzieżowych. - Chcemy, żeby każdy z naszych gości otrzymał szansę zapoznania się z metodyką pracy oraz filozofią szkolenia w naszej klubowej akademii oraz pierwszej drużynie - podkreśla Nowacki, współkoordynator projektu stażowego. - Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia stażu, a także szereg przywilejów. Jednym z nich będzie chociażby zniżka na bilet na odbywające się 30 listopada w Arenie Lech Conference, które bez wątpienia może stanowić kolejny krok ich szkoleniowego rozwoju - dodaje.

Kursanci będą mogli obserwować nie tylko zajęcia grup młodzieżowych Lecha Poznań, ale także pierwszej drużyny Kolejorza. Czekają ich także konsultacje warsztatowe ze szkoleniowcami poszczególnych zespołów, trenerami bramkarzy czy też tymi zajmującymi się przygotowaniem motorycznym. Ponadto spotkają się oni również z dyrektorem szkolenia akademii, Rafałem Ulatowskim, który opowie o filozofii klubowej akademii oraz jej metodyce.

Zachęcamy do uczestnictwa w pierwszej edycji staży organizowanych przez Akademię Lecha Poznań. W jego ramach oferujemy także możliwość zakwaterowania w atrakcyjnej cenie w hotelu Olimpic we Wronkach mieszczącym się w bezpośrednim otoczeniu wronieckiej części akademii. Cena stażu wynosi 650 złotych, a liczba miejsc jest ograniczona. Zapewnij sobie na nim miejsce już dziś!

Następne mecze

Niedziela 07.03 godz.15:00
Pogoń Szczecin
vs |
Lech Poznań
Niedziela 14.03 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij