2020-06-08 11:49 Wiktoria Łabędzka

Wesprzyj Kolejorza podczas meczu z Pogonią!

Czas na kolejny mecz na Stadionie Poznań. Emocje gwarantowane, ponieważ spotkania z Pogonią Szczecin zdecydowanie od nich nie stronią! Kibicu, brakuje nam Ciebie! Bądź z nami symbolicznie poprzez zakup wirtualnego biletu. 

Bądźcie z nami!

Spotkanie Lech Poznań - Pogoń Szczecin zapowiada się niesamowicie interesująco, bowiem może zadecydować o uplasowaniu się na podium tuż przed ostatnią prostą sezonu zasadniczego! Gdyby okoliczności na to pozwalały - pomimo niesprzyjającego terminu - wierzymy, że nie zabrakłoby Cię na Stadionie Poznań. Świadomość Twojego wsparcia motywuje nas do działania, dlatego zapełnijmy Bułgarską 17 wirtualnie!

10 złotych - tyle kosztuje bilet, dzięki któremu będziesz mógł poczuć się niczym na trybunach Stadionu Poznań. Zakupu możesz dokonać na stronie bilety.lechpoznan.pl - dokładnie tutaj >>> W podziękowaniu otrzymasz pamiątkową wejściówkę w formie PDF.

W górę serca!

Cały czas trwa akcja "W górę serca" >>>, w ramach której czeka nas kolejne wyzwanie. Cel? 450 000 złotych! Każda osoba, która wpłaci dowolną kwotę (minimum 20 złotych), może zadecydować, w jakiej konkurencji zmierzą się nasi wychowankowie. "Starszaki" w składzie Paweł Tomczyk (kapitan), Kamil Jóźwiak oraz Robert Gumny zaczynają treningi przed pojedynkiem z "Maluchami" - rocznik 2002 poznańskiej akademii będzie reprezentowany przez Jakuba Kamińskiego (kapitan), Filipa Marchwińskiego oraz Filipa Szymczaka.

Następne mecze

Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań
Sobota 17.10 godz.00:00
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij